The X-Files (1993 - 2016) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Güzel diziydi ama hep kesik kesik izledim başında itibaren izlemek pek nasip olmadı. İntrosu bile korkutuyordu ufakken gece verirlerdi zaten. Eğer yanlış hatırlamıyorsam tgrt veriyordu bölümleri sonra fox oldu galiba o kanal

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Aynen ya introsu bile ürkütürdü insanı. Daha 13-14 yaşındaydım ben diziyi izlerken. Wrong Turn tarzı bir bölümü vardı onu hiç unutamıyorum. 7-8 yıl önce baştan başlayıp birkaç sezon izlemiştim de unuttum çoğu şeyi. Bu başlığı gördükten sonra netten oyununu indirdim 1-2 haftadır ara ara ona bakıyorum :DD

Yaw 1. Sezon 10. Bolumde pes ettim. Cok eski yapim bitmez o kadar bolum. Yenisini izlesem cok sey kacirir miyim?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaw 1. Sezon 10. Bolumde pes ettim. Cok eski yapim bitmez o kadar bolum. Yenisini izlesem cok sey kacirir miyim?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gunde 2 bolum izlesen 3.5 ayda biter, 10. sezonun baslangicina denk gelirsin

-izlemesen/yenisini izlesen cok sey kacirir misin - most assuredly!!

Son düzenleme:
OMFG lads
b41653b.gif
dheck-dissout!!

https://www.youtube.com/watch?v=UgRUzEdPfHA

dün izlediğim bi bölümü 93 veya 94 e ait. marsla alakalıydı geyikleri halen aynı
marsta su bulundu
marsta hayat belirtisi
marsın en net görüntüsü
marsta insana benzeyen yeryüzü şekilleri görüldü vs.

catatonia'nın mulder and scully adlı nefis şarkısı da bu karakterlerden mi geliyo acaba şimdi okurken aklıma düştü (Fox Mulder ve Dana Scully)
🤨

Üst Alt