thorgan hazard | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

thorgan hazard

belçika'lı eden hazard'ın kardeşi. ofansif orta saha ve kanatlarda forma giyen thorgan top tekniği, oyun zekası ve iki ayağını etkili kullanmasıyla ön plana çıkmıştır. borussia mönchengladbach'ın yıldızıdır.

Borussia Mönchengladbach'in ikinci yildizidir.

Birinci yildiz Raffael. Keske bizim de öyle bir futbolcumuz olsa.

Bize böyle yağ gibi akan, tabanca gibi ateş eden topçular lazım. İçi geçmiş, mıymıntı topçulardan bıktık artık.

Raffael'i hic izledin mi?

O adamin ici gectiyse vay halimize. Yazin kac tane takim kapisinda yatti adamin ama Gladbach ile uzatti.

Simdi "o kadar iyi takimlar istediyse niye gitmedi salak mi bu adam" diyebilirsin. Adam duygusal herifin teki. Manevi babasi oldugu icin Favre'nin gittigi 3 takima transfer oldu adam, yakinda Nice takimina giderse de sasirmam. Kendisini iyi hissetigi yerde kalmayi seviyor. Kiev'e transfer olmustu orada tutunamadi zaten direkt Almanya ya geri döndü.

Haa ben zaten simdi alalim bu adami demiyorum, keske Gladbacha gelmeden biz alsaydik mesela manyak top oynardi bizim ligde Lincoln'un verdigi zevki verirdi net sekilde bizim taraftara.

Mıymıntı derken bizim topçuları kastettim yoksa Rafael de iyi oyuncu. Thorgan bizim için biraz imkansız görünse de hayal değil. Alabileceğimiz bir oyuncu ama şu an pek mümkünatı yok.

Üst Alt