THY Antalya Cup Final | Galatasaray (5)0-0(4) Celtic | Maç Sonucu | 12 Ocak | ŞAMPİYONUZ ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY Antalya Cup Final | Galatasaray (5)0-0(4) Celtic | Maç Sonucu | 12 Ocak | ŞAMPİYONUZ !

1. Devre

Muslera​

Eboue Semih Emrecan Riera

Melo​

Hajrovıc Selçuk Sneijder Bruma

Umut​

2. Devre

Ufuk​

Sabri Zan Dany Balta

Yekta​

Amrabat İbrahim Emre Hajrovic

Burak​

Ufuk her halikarda 2. Yari mutlaka sahada olsun. Ne olur ne olmaz mac penaltilara giderse kalede Ufuk olsun en azından.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

45 dakikalik kadrolara kil oluyorum, bazi oyunculara da tahammül edemiyorum acikcasi.

Postalayacagin oyunculari oynatmanin ne anlami var ki? Bazi oyuncular 90 dakika oynamali.

Bruma ve Hajrovic bunlardan biri. Birak oynasinlar, yenilsek de olur.

Bugün izlemek istedigim oyuncular:

___________________Muslera___________________

___Eboue________Semih____Chedjou________Riera________

_________________Melo____Selcuk______________

___Hajrovic__________Sneijder__________Bruma_______

____________________Drogba___________________

Sonradan: Sabri, Yekta, Emre Can, Hakan Bakta, Ibrahim, Umut, Burak

Baska oyuncu da izlemek istemiyorum acikcasi

45 dakikalik kadrolara kil oluyorum, bazi oyunculara da tahammül edemiyorum acikcasi.

Postalayacagin oyunculari oynatmanin ne anlami var ki? Bazi oyuncular 90 dakika oynamali.

Bruma ve Hajrovic bunlardan biri. Birak oynasinlar, yenilsek de olur.

Bugün izlemek istedigim oyuncular:

___________________Muslera___________________

___Eboue________Semih____Chedjou________Riera________

_________________Melo____Selcuk______________

___Hajrovic__________Sneijder__________Bruma_______

____________________Drogba___________________

Sonradan: Sabri, Yekta, Emre Can, Hakan Bakta, Ibrahim, Umut, Burak

Baska oyuncu da izlemek istemiyorum acikcasi

Renktaş öyle diyorsun da maç programımızdan haberin yok herhalde.Zaten kampta kondisyon yüklüyoruz.Ajax maçında çok bariz şekilde etkilerini gördük.

Ha takım oyununun oturması dersen onu Tr kupasındaki dandik maçlarda hallederiz tabii transferlerin de yetişmesi lazım.Ama yönetimi de anlıyorum Dany ile Amrabat başımıza kaldı.İstenmediğiniz yerde durmayın kardeşim...

Renktaş öyle diyorsun da maç programımızdan haberin yok herhalde.Zaten kampta kondisyon yüklüyoruz.Ajax maçında çok bariz şekilde etkilerini gördük.

Ha takım oyununun oturması dersen onu Tr kupasındaki dandik maçlarda hallederiz tabii transferlerin de yetişmesi lazım.Ama yönetimi de anlıyorum Dany ile Amrabat başımıza kaldı.İstenmediğiniz yerde durmayın kardeşim...

Resmi maclara daha var. Bugün gercek bir prova yapmamiza engel olmaz.

Yine 6-7 degisiklik yap, ama Bruma ve Hajrovic 90 dakika oynasin.

Amrabat ve Dany disinda kimi oynatiyorsan oynat, koy Ibrahim ve Emre Can´i izleyelim, agzimi acmam.

Ama Aydin´di, Amrabat´di, Dany´ydi, gercekten tahammülüm yok. Aslinda aynisi Emre ve Ceyhun icin de gecerli ya neyse

Söyle güzel bir 4-2-3-1 CL versiyonu izleyelim Mancini..

-Muslera-

-Eboue-Chedjou-Semih-Riera-

-Melo-Selcuk-

-Hajrovic-Sneijder-Bruma-

-Drogba-​

Bu maç özelinde değilde nedense Mancini'nin taktik hatasına düşmeyeceğine çok güveniyorum hangi maç olursa olsun. Yani kaybedeceğimiz herhangi maçta oyuncu bazlı kaybederiz.

Üst Alt