THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes 68-62 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes 68-62 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes 68-62 Galatasaray MP | Maç Sonucu

ilk periyottan anlayan var be bravo .. rüyama girde piyongo numaralarını söyle bana ..

eger 3. çeyrekte umitlenmediysen ben der birşey bilmiyorum .

Yalnız Sinan Erdem'in akustikle ilgili problemi var. Abdi İpekçi'den 10 kat fazla bağırıyorsun, ama etkisi pek olmuyor.

Yeni salon yapana kadar biraz yol çilesi olsa da İpekçide kalsak daha iyi olur bence.

Bu arada bizde niye ponpon kızlar yok la? Ne güzel molalarda dans ediyorlar, gözümüz gönlümüz açılıyor. :)

Yalnız Sinan Erdem'in akustikle ilgili problemi var. Abdi İpekçi'den 10 kat fazla bağırıyorsun, ama etkisi pek olmuyor.

Yeni salon yapana kadar biraz yol çilesi olsa da İpekçide kalsak daha iyi olur bence.

Bu arada bizde niye ponpon kızlar yok la? Ne güzel molalarda dans ediyorlar, gözümüz gönlümüz açılıyor. :)

valla ya kenarda beklerler. bizim oyuncularda gaza gelir en aZINDAN:D

bide dj çakaldı biz bağırdıkça müziğin sesini açıyordu :D o kızlarda neydi öyle ya ben pota arkasından almıştım başka yere gönderdiler ama pota arkasına gitsem maçı izleyemezdim :D

bide dj çakaldı biz bağırdıkça müziğin sesini açıyordu :D o kızlarda neydi öyle ya ben pota arkasından almıştım başka yere gönderdiler ama pota arkasına gitsem maçı izleyemezdim :D

o dj öküzü ülker maçlarında da dj.lik yapıyormu acaba? sesi pek yabancı gelmedi de. Geçen günkü maçta haydi alalım şu maçı diye hönkürüyordu. O müzik sesinden hala kulaklarım çınlıyor.

Edecek tabi ki bizim tek şansımız koç yoksa şu bütçe farkıyla umutlanmaya bile hakkımız yok şu maçlarda.

Ah ulan Pekovic işi olsaymış tek başına toplardı tüm pota altını. Oktay hoca baya istiyor herhalde kendisini hem yaz hem de şimdi istediğine göre. Zengin olsam kurdeleye sarıp koyardım önüne reisin.

Tugay Bey

Sizce tahmini olarak bizim, Efesin ve fenerin erkek basketbol bütçeleri ne kadardır

Bu konuda çok spekülasyon var medyada

Hakem hataları, kacan bos turnikeler bir tarafa biz niye Savanovic'in üçlüklerine önlem olarak alan savunmasına döndük bunu anlamadım işte. O alan savunmasından sonra hem Vujacic hem de Cenk devreye girdi farkı kapatmamız zorlaştı. Birde rakip kısalara yaptığımız baskıyı kısa süreli tutmamamız lazım. Çeyrek baslarında Gordon-Göksenin ve Shipp'in yaptığı ön alanda baskılarla farkı kapatmıstık. O üçlü yorulduktan sonra yaptığımız değişiklik tercihleride yanlıs oldu. En azından Gordon yerine Ender veya Evren'den birini alıp o baskıyı sürdürebilirdik. Hoca Lakovic'i alıp skorda öne gecmeyi tercih etti ama Lakovic hücumda etkili olamadığı gibi savunmada da yeterli katkıyı veremedi.

Bu mağlubiyetle Top 8 sansımızı kağıt üzerinde Cska maclarından alınacak 1 galibiyete bırakmıs olduk. Eğer kazansaydık iç sahada alınacak bir Oly galibiyetiyle çeyrek finalin kapısını aralardık. Sağlık olsun.

Lakovic ve songalia bu mac oynamıcak ligde oynamıcak ne zaman oynuyacaklar?

Sezon sonunu beklemeden ikiside şutlanmalı...

O değil de Tutku-Andric hücumlarını çok aradık. Efes topa baskıyı dış adamlarıyla iyi yapıyor ama boyalı alanda kötü savunma yapıyor. Kesinlikle çok fark ederdi Tutku.

adıma olan 3 adet davetyeyi sırf galatasaray atkım var diye vermedi bilet gişesindeki yetkili :) karaborsadan yine aldık. mac icinse resmen macı biz verdik efes mac kazanmadı.

pota altı oyuncularımız hakikatten leş ve bu yüzden reboundlarda da ciddi bir biçimde eziliyoruz, benim çok ümidim yok açıkçası, yeni transfer olağanüstü çıkmadığı takdirde

pota altı sıfır basit basketleri kaçırıyoruz deli oluyorum yaw.

Kovalamaktan kaçmaya fırsat bulamadık. Sert savunma bir yere kadar. Dış şutlardaki isabet oranımızı yükseltemediğimiz sürece biz bu tür maçları zor kazanırız. Senin iki sayılı basket bulana kadar canın çıkıyor herifin bir oyuncusu çıkıyor hiç uğraşmadan uzaktan üç sayılıkları bırakıveriyor potana. Buna karşılık veremediğin taktirde bu tür takımlarla başetme şansın az oluyor haliyle.

Bizim en iyi şutörümüz dediğimiz Shumpert sıfır çekti yanlış hatırlamıyorsam. Lakoviç hep asist yapmayı düşüneceğine şutu düşünmeli birazda. Vujacic'in yaptığı katkı ile Lakoviç'i, Shumpert ile de Savanovic'i kıyasladığımızda maçın neticesinin normal olduğunu düşenmek karamsarlık olmaz herhalde.

Yabancılardan bir tek Jamon Gordon iyiydi. Diğerlerini beğenmedim. Bu yabancılarla nereye kadar gideriz bilemem.

garip olan şu ki futbolda gözümüzü kırpmadan 15 milyon euro vermekten sözediyoruz 1 transfere.Allah rızası için koca galatasaray 3 m euro civarında bir para harcayıp kaliteli bir 5 numara alamıyormu gercekten..? oktay hocam hala transfer yok diyor,demekki songaila dan cok memnun..! gerci dün savanoviçe kariyer rekorunu kırdırdı ya songaila daha ne olsun..! kanser olduk artık yeter ya,ünal babanın face veya twit adresini bi bulsam(varsa taabi) direk ona söyleyecegim başkanım 5 numara al da kurtar bizi diye :))

Üst Alt