THY EL 11/12 E Grubu H:3 | CSKA 85-70 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:3 | CSKA 85-70 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:3 | CSKA 85-70 Galatasaray MP | 2 Şubat | MS | NTV Spor

Biz alirsak, benim icin sürpriz olmaz. Cok övüyorsunuz CSKA'yi, yok NBA, yok Rüya Takim.

NBA'de oynasalar siradan bir takim olurlar hatta alt siralarda olurlar, averaj takimi olurlar.

yok artık. bu sene kupayı ellerinde görünce anlarsın ne olduklarını reis.

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:3 | CSKA 85-70 Galatasaray MP | Maç Sonucu

çok daha farklı bi skor bekliyodum açıkçası, maçı izlemedim, skoru öğrenince şaşırdım :)

sakat oyuncuları haftaya oynayabilecek miymiş acaba?

istanbuldaki maçta tabii ki favoriler ama, maç onlar için hiç ama hiç kolay olmayacak :cool:

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:3 | CSKA 85-70 Galatasaray MP | 2 Şubat | MS | NTV Spor

yok artık. bu sene kupayı ellerinde görünce anlarsın ne olduklarını reis.

ee bi zahmet bu kadroyla euroleague'i alsinlar. Benim itirazim, yok Rüya takimi, yok NBA takimi.

Bizler abartmayi cok seviyoruz. NBA takimi falan degiller, NBA'de vasatin altinda bir takim olurlar, NBA nerdeeeee Avrupa Basketbolu nerdee.

çok daha farklı bi skor bekliyodum açıkçası, maçı izlemedim, skoru öğrenince şaşırdım :)

sakat oyuncuları haftaya oynayabilecek miymiş acaba?

istanbuldaki maçta tabii ki favoriler ama, maç onlar için hiç ama hiç kolay olmayacak :cool:

Parmagi kirilan kesin yok.

ben 20 farkın altınada olacak diye düşünüyordum. şut yüzdemiz max olursa burdaki maçı kafa kafaya götürebiliriz. Ama bizim hedefimiz oly ve efes

Dün akşam iyi direndik bence. Rakiplerimizin CSK karşısındaki oyunlarını izleyince gruptan çıkma şansımızı daha da yüksek gördüm. Yanlız CSK dışında oynayan bütün takımlar ilginç sonuçlar alıyor. Biz Efes' e yeniliriz Olympiakos' u yeneriz. Efes diğerine yenilir. Bu karmaşanın içerisinden çıkmamamız için hiç bir sebep yok. Efes maçı bizim için çok önemli.

Beyler hevesinizi kırmak gibi olmasın ama dün CSKA kendini hiç sıkmadan oynadı, şimdi maçı tekrar izledim de.

Ama bu takımımızın emeklerini gölgelemez, çıktılar, aslan gibi mücadele ettiler, büyük bir alkışı her zamanki gibi hakkettiler.

Ayrıca dün çok fazla ses bile çıktı salonda. :) CSKA'nın bir çok maçını izleyen olarak söylüyorum, dün en gürültülü geçen bir karşılaşmaydı, gerisini siz düşünün. Pota arkasındaki o çığlıklar? :D

Beyler hevesinizi kırmak gibi olmasın ama dün CSKA kendini hiç sıkmadan oynadı, şimdi maçı tekrar izledim de.

Ama bu takımımızın emeklerini gölgelemez, çıktılar, aslan gibi mücadele ettiler, büyük bir alkışı her zamanki gibi hakkettiler.

Ayrıca dün çok fazla ses bile çıktı salonda. :) CSKA'nın bir çok maçını izleyen olarak söylüyorum, dün en gürültülü geçen bir karşılaşmaydı, gerisini siz düşünün. Pota arkasındaki o çığlıklar? :D

Niye kasacaklar enayimi onlar.

Bize kasacaklarına başkasına kassınlar.:asd:

Biz alirsak, benim icin sürpriz olmaz. Cok övüyorsunuz CSKA'yi, yok NBA, yok Rüya Takim.

NBA'de oynasalar siradan bir takim olurlar hatta alt siralarda olurlar, averaj takimi olurlar.

Ahahah bu komik olmuş haliyle. NBA'e gitseler haliyle sezonda 15 galibiyet alıp geri dönerler çünkü fizik güçleri yeterli değil. Euroleague'de onları avantajlı kılan olay fizik güçleri. Bizim Caner Kirilenko ile eşlesiyor. Kaldı ki NBA'de oyunun taktiğinden çok fizik gücüne dayanan bir sistemi var. Ama bu CSKA, bu lig için cidden fazla. Dünkü maçın özetini izledim ben, bizim takım iyi oynamış aslında ama rakip kasmamış ki hiç. Bi Olympiakos maçındaki ciddiyeti yoktu CSKA'nın.

Top 10'un 3 tanesini bizim maçımızdan almışlar. 1 numara da Teo&Shved artistlerinden.

Arkadaş biz top 16 ya siz show yapasınız diyemi çıktık? :)

Geçen hafta Sloukas, bu hafta Shved, haftanın 1 numaraları bizi buluyor.

[video=youtube;9GFs85Xr_cY]https://www.youtube.com/watch?v=9GFs85Xr_cY[/video]

Üst Alt