THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP 68-64 CSKA | M.S | 9 Şubat 2012 - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP 68-64 CSKA | M.S | 9 Şubat 2012

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP 68-64 CSKA | Maç Sonucu

Dün gece öyle güzel uyumuşum ki :) Şu saçma sapan verdiğimiz efes maçı olmasaydı çok güzel olurdu şimdi. Yunanistanda Olympiakos u yenmek zor ama dün akşam görüldüğü üzere imkansız değil.

Yahu Onur(Gürel) ne yaptı böyle bizim takıma hangi topici acsam bir küfür yemediği kalmıs :D

Şu anda bulutlarıb üzerindeyim. Ses mes kalmadı ama değdi. Bir gün önceki kızların ruhsuz mücadelesinden sonra uşakların bu hırsı, ruhu, mücadelesi, azmi vs. ilaç gibi, su gibi geldi. Resmen bir destan yazdık. Hem seyircimizle hem de sahadaki oyuncularımız ile. İlk kez EL'ye katılıyorum ama şu anda en yüksek Top 8 şansı olan Türk takımı biziz. Haydi çocuklar! Oly'i orada devirin ve şu destanı tamamlayın! Yarım kalmasın bu güzel destan.

Efes maçının bir önemi kalmadığı gibi bazı görüşler var. Bizim yaptığımız gibi Efes' in de CSKA' yı yenebilme ihtimali var. Bu ihtimal gözden kaçırılmamalı. Efese kaybedersek, sonra onlar arkasından gidip CSKA' yı da yenerlerse deplasmanda Olympiakos' u yenmemiz bir anlam taşımaz. En az Olympiakos maçı kadar önemli Efes maçı da.

Efes maçının bir önemi kalmadığı gibi bazı görüşler var. Bizim yaptığımız gibi Efes' in de CSKA' yı yenebilme ihtimali var. Bu ihtimal gözden kaçırılmamalı. Efese kaybedersek, sonra onlar arkasından gidip CSKA' yı da yenerlerse deplasmanda Olympiakos' u yenmemiz bir anlam taşımaz. En az Olympiakos maçı kadar önemli Efes maçı da.

Eğer Efes maçının önemi yok deyip havlu atarsak Oly'i yenerek Efes'i gruptan çıkarabiliriz. Tabii Efes'in de son maçta CSKA'yı yenmesi gerekiyor. Böyle bir mallık yapmayız herhalde. Bu risk alınmaz zira. Çıkıp sanki CSKA ile ikinci maçı oynuyormuş gibi oynamalıyız Efes ile.

Helal olsun. Tebrikler..:005:

Göksenin adından söz ettireceğe benziyor. Cevher Shumpert'tan bayrağı devralmış anlaşılan.

O reklamlar değişiyor kullanıcıya göre. Sanırım internette daha çok hangi tür sitelerde takıldığınızla alakalı. Çok fazla spor sitesinde takılıyorsanız FB, BJK falan olabilir.

Bende çok fazla İngilizce reklam çıkıyor mesela.

burdan havami atiyon Talha.. ben Angilizce sitelerde dolaniyom diye.. yuru gittt.. hahahah

saka sakaa

cevher 2 önemli basket atarak takımı ayakta tuttu.

süper bir galibiyet helal olsun taraftara ve oyunculara ayrıca koç mahmutiye.

Galatasaraylılık ruhu böyle bir şeydir işte.. imkansız olanı mümkün hale getirir.. çünkü hedef her zaman türk olmayan takımları yenmektir.. bunu bisküvi sponsorlular anlayamaz.. onlar ancak bizi yenmekle övünürler..

Yahu Onur(Gürel) ne yaptı böyle bizim takıma hangi topici acsam bir küfür yemediği kalmıs :D

Her oyuncumuza sallamasına rağmen Onuru severiz Cihat iyidir.:)

Shipp,Andrice hatta koça bile çok salladı sıradan Ülker ve Milangaz maçları için.

Ötesi yok övdüğü Bonsu ve Hawkinsi görüyoruz.Sanırım en basitinden Shippe artık laf etmez bence.

Etse bile kimse ciddiye almaz.Ama olsun eleştirecek eleştirmek onunda hakkı.:)

Galatasaray' ın Euroligteki maçlarını izlerken sizde benim gibi UEFA zaferini yaşadığımız günlere dönüyormusunuz? Ben sahadaki mücadeleyi, tribünleri, ortaya konulan birlikteliği 2000 yılındaki ruhun parkelere taşınması olarak görüyorum. İşte bu ruhtur bu beraberliktir bizi başarıya taşıyan. Dün akşam o sahada olupta gırtlağım patlayana kadar bağırmayı o kadar çok isterdim ki. Evde oturduğum yerde annemle beraber hop oturup hop kalktık.

Abartmıyorum dün gözyaşları ile izliyordum maçı. İşte Galatasaray'a gönül verme nedenim budur dedim kaç kez. Bu nasıl bir takım ruhudur, nasıl bir mücadeledir. Hücam da etkili olduklarını biliyorlar nasıl bir savunmadır o aman Allahım. Büyüksün galatasaray son topa kadar mücadele budur işte. Aynı Uefa zaferi gibiydi. 20 li yaşlarda iki genc böyle maçta harika iş yapacaklar. Sevincimden duramadım.Birde gruptan çıkarsak yemede yanında yat

Maç saatinde otobüsdeydim maçı izleyemedim, nasıl izleyebilirim tamamını ?

Euroleague Resmi İnternet Sitesi:

"GALATASARAY, Istanbul'da kapalı gişe 11,300 kişilik inanılmaz bir taraftar önünde namağlup CSKA Moskova takımını 68-64 devirerek, kıtanın dört bir yanında yankılanan bir mesaj yolladı.

mac basina 88 sayi atan takimin hali icler acisi.

hic bi takim abdi ipekciye gelmeden ''biz oynayinca yenemeyecegimiz takim yok'' demesin :)

Üst Alt