THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP 68-64 CSKA | M.S | 9 Şubat 2012 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP 68-64 CSKA | M.S | 9 Şubat 2012

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP - CSKA | 9 Şubat | 20.00 | NTV Spor

Zor olacak ama neden olmasın.Sen büyük taraftarınla bu zorluğunda üstesinden gelirsin...

Yen şu CSKA yı aslanım...Her zamanki gibi ilkler senden gelsin...

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:4 | Galatasaray MP - CSKA | 9 Şubat | 20.00 | NTV Spor

alacagımıza inancım aşırı fazla. seyircinin gazıyla bu mac bizim. cska istanbula gelmeden galatasarayımızın abdi ipekcideki mac özetlerini izle youtubeden :D

Açıkcası ilk maçta ezilmedik.Boru değil Avrupa'nın en iyi takımı.

arkadaşlar ben bu maça gelemeyeceğim ama lütfen siz bilet alın ve yine %100 doluluk oranı ile oynayıp A lisansı için büyük bir adım atalım CSKA'da görsün ne kadar muhteşem seyircimizin olduğunu

Şu ana kadar gittiğim hiçbir basketbol maçını kaybetmedik o zaman şu maça da gideyim de şansımızı arttırayım.

Valla dün uzun zamandır yaşadığım en iyi gecelerden birisi idi. CSKA dan 30 yeriz diyordum 15 yedik ki bu çok önemli. Eğer iş 3 lü averajlara kalırsa Efes'i alta aldık sayılır. Öte yandan Fülker kendi evinde 22 sayı yemiş Pana'dan. Samsun'da 3 dene geçirmiş. Değmeyin keyfime.

Şimdi sıra salona gidip sesi devre dışı bırakmaya geldi. :D

Maçı alırsak büyük sükse yaparız.Basketin Barcasını yenecez:)

Gelecek sene Eurolig garanti olur. Ayrıca 2.turada çıkarız. Maçta kopmamak lazım.

Dış atışlar çok önemli, şansda umarım bizimle olur.

Eziklerden Panadan bile fark yiyor hemde evinde..

Khryapa'nın olmayışı bir avantaj. Vorontsevich ve Lavrinovic'e üstünlük kurabiliriz o bölgede. İşimiz çok zor ama ümidim var benim. Yenilsek bile ''son topa kadar'' sloganıyla hareket ederek, taraftarın da müthiş desteğiyle en iyi mücadelemizi vermemiz lazım. Başarılar aslanlara.

Valla ben cok ümitliyim :)

CSKA yı bu sezon yenen ilk takım olacağız inşallah :)

Tek bir temenni, maç ne olursa olsun sonuna kadar destek.

Hapislerde çürüyesice aziz yüzünden oynamak zorunda kaldığımız şu maçtaki kardeşlerimiz kadar destek:

[video=dailymotion;xntth7]https://www.dailymotion.com/video/xntth7_galatasaray-taraftary-halen-bayyryyor_sport[/video]

Valla dün uzun zamandır yaşadığım en iyi gecelerden birisi idi. CSKA dan 30 yeriz diyordum 15 yedik ki bu çok önemli. Eğer iş 3 lü averajlara kalırsa Efes'i alta aldık sayılır. Öte yandan Fülker kendi evinde 22 sayı yemiş Pana'dan. Samsun'da 3 dene geçirmiş. Değmeyin keyfime.

Şimdi sıra salona gidip sesi devre dışı bırakmaya geldi. :D

3 lü averajda cska maçları değerlendirmeye alınacak mı yoksa sadece 3 ü arasındaki maçlara mı bakılacacak

valla reisler bizler inandik sizde inanin bizimicin bu maci aliiiiiiin

Üst Alt