Tiktok'da Paylaşılan Skandal Meyve Suyu Videosu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tiktok'da Paylaşılan Skandal Meyve Suyu Videosu!

Ayrıcaaaa

Meyvelerin bir çoğu, hatırladığım kadarıyla özellikle elma ağırlıklı olarak çürümenin ilk evrelerinde doğal asetiksalisalikasit üretirler, bozunmayı yavaşlatmak için bu da faydalıdır

Bunun nesine şaşırdınız yahu? Bunu bilmeyen mi var?

Dışarıdan meyve suyu alıp içmek çok büyük hatadır. Özellikle şeftali, kayısı. Çürük, çarık meyvenin yanında koruyucusu vs. de cabası. Siz bu kadar çürük meyvenin içinde dua edin başka şeyler yoktur, fare gibi şeyler

Alın greyfurtu, portakalı, narı kendiniz sıkın evde. Dışarıda içecekseniz taze, gözünüzün önünde sıkan yerlerden alın.

Bunun nesine şaşırdınız yahu? Bunu bilmeyen mi var?

Dışarıdan meyve suyu alıp içmek çok büyük hatadır. Özellikle şeftali, kayısı. Çürük, çarık meyvenin yanında koruyucusu vs. de cabası. Siz bu kadar çürük meyvenin içinde dua edin başka şeyler yoktur, fare gibi şeyler

Alın greyfurtu, portakalı, narı kendiniz sıkın evde. Dışarıda içecekseniz taze, gözünüzün önünde sıkan yerlerden alın.
alım gücü yok üstat
alamıyoruz

senin gibi bi robot süpürgeye 3.5 verecek bir hayat görmedik

Valla hiç iğrenmedim, bunlar envai çeşit işlemden boşuna geçmiyor. İğrenmedim ama hazır meyve suyu zaten tüketmiyorum, hem tadını sevmiyorum hem de aşırı derecede zararlı bir şey millet sağlıklı içecek diye içiyor bir de. Karaciğerinizi sevin arkadaşlar, önemli bir renktaşımız. Sadece meyve vs değil markette gördüğümüz son kullanma tarihi geçmiş pek çok ürün dönüştürülüp kullanılıyor. Bu gibi konulara takıksanız hiç bilgilenmeyin manyak olursunuz koyverin gitsin bence.

valla üstat ek iş felan bilmem ben
öyle meyve almak suyunu sıkmak bunlar zor işler türkiye'de

ha varsa 300-500 tl şu öğrenci vatandaşın da yüzü gülsün
nar suyu içsin ne bilim elma suyu içsin

Valla öyle patates bile 5 lira. Çok değil 2-3 sene önce 4 kilosu 1 lira oluyordu bol zamanında, çuvalla almayanı dövüyorlardı. Portakalı sıkmak bile lüks gibi, haklısın.

Sen zaten arpa suyu seviyorsun; elmayla, portakalla işin olmaz :berkan:

Üst Alt