Tılsım! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tılsım!

Bekliyoruz.

Danyal Bey’in o övdüğünüz hikayesinden önce ön gruplar gibi ben ufak sürreal hikayemi anlatayım.

Özcan Alper’in Sonbahar filmini izlemek için sinemaya gitmiştim. Onur Saylak’ın oynadığı o film. Maalesef filme yetişemedim. Günün son gösterimiydi. Onca yolu gelmişken film izleyeyim dedim.

Bir korku filmi vardı; ismi Doğmamış. Filmi izledim. Saçma sapan bir filmdi. Yün çocuk eldiveni gören insanların başına çok kötü şeyler geliyordu. Filmden çıktıktan sonra otobüse bindim. Körüklü otobüs. En fazla 10 kişi var otobüste. Otobüsün ikinci kısmına ilerledim ve yerde yün çocuk eldiveni. Otobüste “bu kimin” diye sordum kimse cevap vermedi. İlk durakta ayağımla ite ite dışarı attım. Bu da böyle bir hikayem.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Hea iyi etmişsin ayak ile iterek... Abi insan ister istemez değişik psikolojiye giriyor Vala. Türlü türlü şey gelmiştir aklına.

Seninde başına gelen kötü şey keramettin ile tanışmak oldu herhalde. Görüldüğü üzere şey gibi yapıştı üzerine. Allah muhafaza dikkat.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hea iyi etmişsin ayak ile iterek... Abi insan ister istemez değişik psikolojiye giriyor Vala. Türlü türlü şey gelmiştir aklına.

Seninde başına gelen kötü şey keramettin ile tanışmak oldu herhalde. Görüldüğü üzere şey gibi yapıştı üzerine. Allah muhafaza dikkat.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ayakla ittirmem gerçekten önemliydi.

Sen ve diğer adminler bana sahip çıksaydınız bu kadar cüret etmezdi. SiZin yüzünüzden.

50 dakika kaldı bekliyoruz.

hadi bekliyorum şu olayı anlatın cips kola hepsi hazır sarmassa diye farklı bir sekmede korku filmini yedeğe aldım bekliyorum.

Bizim psikiyatri bölümüne böyle bir hasta gelmişti me yaptıysak adamı sakinleştirmedik o zaman intörnüz asistan abi bar yanımızda.hocayı aradık , hemen servise yatırdık 1 hafta gözlem antipsikotikler falan daha da kötü oldu adam .hep bir şeyler sayıklıyordu ailesi ile konuştuk olayın içyüzünü biraz da çekinerek anlattı ablası .

Bu genç sözlüsünden yeni ayrılmış baya nişan bohça atma vukuatlı olmuş ayrılık.

Evlerine birkaç kez taşa bağlı muska falan altmışlar hepsini yakmış aile tabii.

Ama bir tanesini atlamışlar , çocuk da dayanamayıp açmış o günden beri Arapça sayıklıyormuş. Anlamını sorduk kestirmem diyor .

Çocuk 1 hafta böyle sayıkladı 10 kilo verdi , iki kez yoğun bakıma girdi çıktı.

Hatta deneysel ketamin ilacı ile genel anestezi verip uyuttuk ve tekrar ayılttık.çocuk 10 dakikalığına da olsa kendine geldi.

Halüsinasyonlar tarifliyordu , üç harftiler gördüğünden ve onu tehdit ettiklerinden bahsediyordu.meğersem cinsel uzvunu kesmesini istiyorlarmış yoksa onu rahat bırakmaZlarmış.

Sonra çocuk komaya girdi 1 ay , baya vaka oldu yurtdışından falan konsultasyona gelenler oldu.benim artık final zamanı olduğu için takip edemedim ama antipsikotik yeni bir ilaçla çocuğu hayata döndürdüler.

Sanrıları ve halüsinasyonları daha seyrek de olsa oluyormuş o yüzden anksiyete bozukluğu yaşamaya başlamıştı ve 3-4 sene poliklinikte takibe devam ettiler. Klasik bir şizofreni tanımına uymuyordu , o yüzden yayını baya ilgi çekti.Fonksiyonel mrla falan beynine baktılar.

Uzun lafın kısası çocuk bir daha eskisi gibi olmadı .Klinikte hala çalışan bir hocamla konuştuk geçen yaz , çocuk ameliyata karar vermiş ve heyet de onaylamış.En son gördüğümde hormon tedavisi alıyordu , saçları kısaydı ama kadın profiline bürünmüştü çoktan.

Renkdaş umarım senin de sonun aynı olmaz , maazallah.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt