Timo Werner Chelsea'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Her ne kadar aralarında 2 yaş olsa da; Werner artık olmaya yakın, yaşına göre epey olgun bir topçu. Abraham'ın daha çok yolu var. Üstelik Chelsea gibi bir takımın 2. bir sağlam forvet alması abes bir durum değil zaten. Heriflerin parası var.
Bir de Cavani'yi 22 yaşındaki bir veletin arkasında yedek oturtamazsın.
Cavani bu yaştan sonra aldığı paraya bakar.Her fikre de saygım var.Benim düşüncem aynı yine..
ne sistemi ki
chelsea guzel top oynayan bir ekip
bundesliga gibi armut tipi savunma yapilan bi ligde olsa da baya gol atmis
amrbahan cagneyi andiriyor 60a bunu almisken keriz bi takima 35-40a bindirirler buyuk ihtimal
Chealsea rakiplerine göre geride kalmadı mı heis?Leipzig'de Werner'in yerinde Abraham olsa daha fazla gol atardı bence.Her fikre de saygım var.Benim düşüncem aynı yine..

Salah gidebilirmiş öyle duyumlar vardı belki o zaman Sancho veya Havertz'den birini alırlar.

Salah zu Real dedikoduları var. Ama ihtimal vermiyorum ben. En azından önümüzdeki sezon için. Salah çok takım gezdi. Bir yerde kalıcı olması lazım. Kendisine tapıldığu için L’pool da kalması onun için en iyi seçenek bence.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Keşke olsa. Lakin L. City Çağlar ile sözleşme uzatmak istiyormuş sanırım.

Çağlar gitmek isteyecektir. Ama Leicester bonservisi yükseğe çekip elinden kaçırmak istemeyecektir.

Bu transferde Çağlar’ın tavrı çok önemli. Bence iyi geçirdiği bir sezon sonrası transferini yapması lazım. L’pool harici Chelsea de istiyor diye biliyorum. Umarım ikisinden birine gider.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Werner çok iyi topcu bitmek bilmeyen bir enerjisi var bitiriciliği üst düzey olmasada rakip savunma hattını bozuyor çok iyi koşular yapıyor Liverpool’da çok iş yapabilir önceliğin gol atmaktan öte kazanmak olduğuna inandırırsa. Liverpool umarım çağları ve birde orta saha takviyesi yapar 11 için. Werner United veya Chelsea giderse kendini harcar city de gol kralı olabilir ama Liverpool da izlemeyi çok isterdim

Üst Alt