Timurlenk: "Hayat o kadar adaletsiz değil!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Timurlenk: "Hayat o kadar adaletsiz değil!"

Ch_1bHzWMAAsLqg.jpg:large

:005::005::005::005:

BJK kücülerek büyüdü...
Ama işte beşiktaş'ta öyle yada böyle bir futbol aklı vardı.
Erdal Torunoğulları mı ne futbol kısmına o bakıyor onlarda galiba ve iyi iş çıkartıyor. Önder Özen falan da vardı.
Mutlaka bizimde futbol bilgisi yüksek aynı zamanda futbolcudan da anlayan bir sportif direktöre acil ihtiyacımız var.
Aksi taktirde şuanda Dursun'un kardeşi futbolla ilgileniyor planlamayı bunlar falan yaparsa çok daha kötü bir durum ortaya çıkar bizde

BJK kücülerek büyüdü...
Nerde büyüdü ne anlatiyorsun? 1 sene sampiyon oldular diye büyükmü oldular? Ona bakarsan son 4 senenin 3 kez sampiyonu Galatasaray bu sezon kötü diye yerin dibine vuruluyor. Bizim kulüp Besiktas gibi olsaydi simdiye coktan taraftarligi birakmisti bir cok insan.

Kücülerek büyümüs, teh allahim.

Bizim taraftar kabul edermiydi Besiktas'in basarisiz halini?

Son düzenleme:
Ulan dursun ulan dursun.
Beceremdim ben bu başkanlığı, giydigim ceket kadar büyük geldi desen ne güzel olur.
Şampiyon olmuscasina sevinirim vala

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nerde büyüdü ne anlatiyorsun? 1 sene sampiyon oldular diye büyükmü oldular? Ona bakarsan son 4 senenin 3 kez sampiyonu Galatasaray bu sezon kötü diye yerin dibine vuruluyor. Bizim kulüp Besiktas gibi olsaydi simdiye coktan taraftarligi birakmisti bir cok insan.

Kücülerek büyümüs, teh allahim.

BJK su an temelleri en salam kadroya sahip, ve stadlari da Türkiye´nin en güzel stadi. Galatasaray nasil 2010´da o stad acigini kapatarak, bütce olarak Fenerbahce´ye yaklastiysa, BJK´de artik arayi kapatti. Yildizci demirörenden sonra, nerdeyse batacakken toparlandi Kulüp. Büyüdüler tabi, hemde batmanin esligindeyken.

Bir kiyasla bakayim GS, FB, ve BJK´nin son 5 senede harcadigi paralari.

Sadece basaridan dolayi cok fazla basari taraftarimiz oldugu da bir gercek tabi. Ve bir yorum yazmadan da, önce bir konuyu okumani tavsiye ederim.

Son düzenleme:
BJK su an temelleri en salam kadroya sahip, ve stadlari da Türkiye´nin en güzel stadi. Galatasaray nasil 2010´da o stad acigini kapatarak, bütce olarak Fenerbahce´ye yaklastiysa, BJK´de artik arayi kapatti. Yildizci demirörenden sonra, nerdeyse batacakken toparlandi Kulüp. Büyüdüler tabi, hemde batmanin esligindeyken.

Bir kiyasla bakayim GS, FB, ve BJK´nin son 5 senede harcadigi paralari.

Sadece basaridan dolayi cok fazla basari taraftarimiz oldugu da bir gercek tabi.
Yahu ona bakarsan bizde senelerdir borc icine yüzüyoruz.. Büyümedi benim gözümde veya fazla degisen birsey olmadi desem daha dogru olur. Bu iler ki yillar stad ile degisebilir tabi, ama aynisi Fener ve Galatasaray icinde gecerli.

BJK önce Avrupa da birseyler yapsin, Lokomotiv Moskova ya elenmekle olmuyor

Lig de en iyi futbolu oynadilar ve dogru yolda olabilirler ama bencede büyümediler

Yahu ona bakarsan bizde senelerdir borc icine yüzüyoruz.. Büyümedi benim gözümde veya fazla degisen birsey olmadi desem daha dogru olur. Bu iler ki yillar stad ile degisebilir tabi, ama aynisi Fener ve Galatasaray icinde gecerli.

Galatasaray 2007´den sonra yaptigi tüm maaliyetleri transferleri, TTA´ya güvenerek, onun getirdigi ek gelirlere güvenerek yapti. BJK Demirören döneminde bizden daha az gelire sahip olmasina ragmen, hic bir tutanaga yokken, harciyabilecegi paranin 4 mislini harcatti. BJK´da bizden cok daha kötü bir durumdaydi maddi anlamda.

Haberde "BJK´yi büyüten, ve Galatasaray´i kücülten baskanlardan" bahsediliyor. Oysaki vefa mefa, diye kücülmeye giden Fikret Orman´di zaten ilk basta. Kücülerek büyütme yoluna girdi, ve bu yapilanma 4-5 sene aldi. Gözü kapali gecirdiler bu dönemi, birde stadsiz dahi oynamaya razi oldular.

Haberin demek istedigini okursan, yorumumun dogru oldugunu görürsün. Fiko farkli bir yol izmedi.

Galatasaray 2007´den sonra yaptigi tüm maaliyetleri transferleri, TTA´ya güvenerek, onun getirdigi ek gelirlere güvenerek yapti. BJK Demirören döneminde bizden daha az gelire sahip olmasina ragmen, hic bir tutanaga yokken, harciyabilecegi paranin 4 mislini harcatti. BJK´da bizden cok daha kötü bir durumdaydi maddi anlamda.

Haberde "BJK´yi büyüten, ve Galatasaray´i kücülten baskanlardan" bahsediliyor. Oysaki vefa mefa, diye kücülmeye giden Fikret Orman´di zaten ilk basta. Kücülerek büyütme yoluna girdi, ve bu yapilanma 4-5 sene aldi. Gözü kapali gecirdiler bu dönemi, birde stadsiz dahi oynamaya razi oldular.

Haberin demek istedigini okursan, yorumumun dogru oldugunu görürsün. Fiko farkli bir yol izmedi.
Ben ona karsi cikmiyorum zaten. Benim anlatmak istedigim Besiktas basarili isler yapmis gibi yansitiliyor medya da veya forumlarda. Bu kesinlikle dogru degil.

Besiktas Fikret döneminden öncede 10 senede 1-2 sampiyonluk aliyordu, simdi de öyle. Degisen pek birsey yok ve aksine Fikret stad'a güvenerek o kadar yatirim yapiyor takima.

demirören denen yavschagin çöp cennetini temizlemek her yigidin harci degildir

F.orman eschek gibi para harcamak yerine isabetli, yerinde transfer yaptirdi bir kaç yabanci hariç

hücum hatti ve orta saha gayet iyi

defans ve kaleci vasat.

o bölgelere takviye yaptiktan sonra gelecek sezon CL'de ülke adina iyi işler yapabilirler diye düşünüyorum

kartal go go go

Ben ona karsi cikmiyorum zaten. Benim anlatmak istedigim Besiktas basarili isler yapmis gibi yansitiliyor medya da veya forumlarda. Bu kesinlikle dogru degil.

Besiktas Fikret döneminden öncede 10 senede 1-2 sampiyonluk aliyordu, simdi de öyle. Degisen pek birsey yok ve aksine Fikret stad'a güvenerek o kadar yatirim yapiyor takima.

Benim yazdigim, haberin icerigine bir itirazdi...

Yanildigin bir konu var. BJK mali acidan cok fazla yatirim yapmiyor.

Besiktas Istanbul - Transfers 15/16 | Transfermarkt

Söyle bir bakarsan, BJK´nin harcamalari cok makul seviyede. Ve yillik ücretlere yaklasik toplam 20 Milyon avro az ödüyorlar... Bize bakarsan her sene yillik giderimiz topculara 50 Milyon, 40 milyon harcadigimiz da oldu bazi sezonlarda bonservis olarak. Fenerbahce keza öyle.

BJK ise cok daha makul seviyelerde hareket ediyor. BJK´ye sampiyonluk ve CL bu durumda para kazandirir, biz (GS FB) ise bunu yapamayinca büyük zarara urguyoruz. Yani BJK´nin temelleri, gelecek adina cok daha saglam, bunun icin de NTV sporda yorum yapan adama dua etsinler. Sapitmazlar ise gelecegi yönelik en optimal pozisyon BJK´de su an.

Üst Alt