tinercilerin sayısındaki engellenemez artış | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tinercilerin sayısındaki engellenemez artış

0BA8yW.png

NTVSpor'un Fellaini haberine gelen bir yorum:
48 dakika içerisinde 173 adet tinerciyle etkileşime geçebilmiş bu şahıs.
Öte yandan Lingard'ın kanat oyuncusu olduğundan bile habersiz. O kadar yabancı futbola. Nasıl bir futbol çomarı olduğunun kanıtıdır bu.

Yorumu okuyunca direk dedim kesin 8taşlı. Profiline baktım ve yanılmadım. Buram buram çomarlık kokuyor.

ee ne var bunda? Kim popülerse onların sayısı artar. 3 sene önce Bjkli göremezdik bile. 96 öncesi bizim taraftar sayımız 3.sıradaydı ama 2000'den sonra en çok bizim taraftarımız oldu.

Kim iyiyse onun sayısı yükselir.

ee ne var bunda? Kim popülerse onların sayısı artar. 3 sene önce Bjkli göremezdik bile. 96 öncesi bizim taraftar sayımız 3.sıradaydı ama 2000'den sonra en çok bizim taraftarımız oldu.

Kim iyiyse onun sayısı yükselir.

bence biz hiç bir zaman 3.olmadık. 96 öncesi fenerden sonra biz geliyorduk. bjk yine aynı seviyelerde su an, kıpırdanmalarının sebebi malum sampiyonluklar işte.

Artan şey tinerciler değil , sizin algı seçiciliğinizde bir kayma var.

Tinerciler hep ordaydı , hep saçmalıyor hep atıp tutuyorlardı.Tiner aynı tiner kafa aynı kafa..

Kaale almamayı deneyiniz.

0BA8yW.png

NTVSpor'un Fellaini haberine gelen bir yorum:
48 dakika içerisinde 173 adet tinerciyle etkileşime geçebilmiş bu şahıs.
Öte yandan Lingard'ın kanat oyuncusu olduğundan bile habersiz. O kadar yabancı futbola. Nasıl bir futbol çomarı olduğunun kanıtıdır bu.

Yorumu okuyunca direk dedim kesin 8taşlı. Profiline baktım ve yanılmadım. Buram buram çomarlık kokuyor.

Süresiz almıştın,hoşgeldin tekrardan Onur.Ne olmuştu?

3 büyüklerin taraftar sayıları birbirine yakın 3-5 fark vardır

Sadece hangisi o sene başarılı oluyosa haliyle o tarafın özgüveni yüksek oluyo
Fener şampiyon olsa her yerde onları görürüz

Sosyal Medya ya her saçma mesaj içi topic açılsa... Servet yetmez GSC için

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Üst Alt