Tineri Fazla Kaçıran Beşiktaş Taraftarı Halk Otobüsüne Saldırdı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tineri Fazla Kaçıran Beşiktaş Taraftarı Halk Otobüsüne Saldırdı!

QB0rLG.jpg

vurdurmayacaksın kardesim. vatandaşı korkutmaktan ve devlet malına zarar vermekten alacan iceriye, 5 yıl icinde aynı sucu islersen hapis diceksin, bak nasıl kuzu oluyorlar.

Sabah gazetesine o başlıkları atan kişiyi bulduk :asd22:

Bende camlarını falan indirdiler, ters çevirdiler falan sandım başlığı görünce, normal mi değil de başlık aşırı duruma göre :D

avrupa'ya koyun mu diyon yani?

insanlar polis zoruyla ve ibretlik cezalarla nizama sokulmaya calisiliyorsa ve bu basarili oluyorsa o kitle nefretle yetisen koyunlara donusur benim gozumde ve kirli bir toplum olusturur.

avrupanin koyun oldugunu dusunmuyorum, belli bir kulturel altyapi sonucu o olaylarin olusmayacagi garantilenmistir.

herkes gorev bilincinde ve sorumlulugunun farkinda olursa halk da ona gore davranir. Ard arda bombalar patlarken istifayi aklindan bile gecirmeyen bakanlarla, cocuk istismarina bir kereden bi sey olmaz diyenlerle bu olmaz.

avrupa medeniyetinin polis gucunden geldigini ileri surmezsin diye tahmin ediyorum, zira komik bile olmaz, acinasi olur.

insanlar polis zoruyla ve ibretlik cezalarla nizama sokulmaya calisiliyorsa ve bu basarili oluyorsa o kitle nefretle yetisen koyunlara donusur benim gozumde ve kirli bir toplum olusturur.

avrupanin koyun oldugunu dusunmuyorum, belli bir kulturel altyapi sonucu o olaylarin olusmayacagi garantilenmistir.

herkes gorev bilincinde ve sorumlulugunun farkinda olursa halk da ona gore davranir. Ard arda bombalar patlarken istifayi aklindan bile gecirmeyen bakanlarla, cocuk istismarina bir kereden bi sey olmaz diyenlerle bu olmaz.

avrupa medeniyetinin polis gucunden geldigini ileri surmezsin diye tahmin ediyorum, zira komik bile olmaz, acinasi olur.

insanlar anne karnından etik ilkelere bağlı olarak doğmuyor.

devletler yaptırım gücüyle bu ilkeleri insanlara öğretiyor.

bugün bizim ülkemizde basit görünen davranışların avrupa'da cezai boyutlara dayandığı bir gerçek.

bizim insanımızda avrupa'da medenice yaşar, bunda sorun yok. sadece kendine çeki düzen verecek..

Üst Alt