Tioté Neden İmzalamadı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tioté Neden İmzalamadı?

cheik_tiote_galatasaray.jpg

Galatasaray, sağlık problemleri nedeniyle Tiote’nin transferinden vazgeçerken Fildişili orta sahanın yakın çevresi bunun gerçeği yansıtmadığını belirtiyor
.

Dün akşam saatlerinde İstanbul’a gelen ve bugün Galatasaray için sağlık kontrollerinden geçen Cheick Tiote’nin resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyordu fakat Galatasaray kulübü oyuncunun sağlık problemlerini gerekçe göstererek transferden vazgeçti.

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Tiote’ye yakın kaynaklar ise bu durumun doğru olmadığını ve Tiote’nin herhangi bir sağlık problemi bulunmadığını, Galatasaray’ın vazgeçme nedeninin sözleşme konusunda anlaşılamaması olduğunu iddia etti.

AJANSSPOR

Sözleşme şartlarını görüşmek için illa buraya gelmesine gerek yok. Gelen oyuncu maddi şartlarda anlaşmaya varıldığı için gelir zaten. O nedenle durumun böyle olduğuna inanmıyorum pek.

Komisyon parası fazla söylenmiştir.
Ben halen inanmıyorum sakatat olduğuna bu adamin

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sözleşme konusunda anlaşmayan bir adam neden İstanbula gelsın ? demek ki anlaşılmış ve sağlık kontrolü için gelmiş ve kronik sakat çıkmış.. uydurma haber

Baskanin ESPN'de demeci var.

The 30-year-old Ivory Coast international travelled to Istanbul with a view to completing a permanent transfer, with the Magpies now prepared to sell the man they bought from FC Twente for £3.5 million in August 2010.
However, sources close to the player have indicated that he and the Turkish club were unable to agree terms. Galatasaray president Dursun Ozbek told the press "Para yok amk" and therefore the move has been cancelled.

Cheick Tiote's deal with Galatasaray falls through - report - ESPN FC

Son düzenleme:
Üst Alt