Tioté Yarın İstanbul'da İddiası! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tioté Yarın İstanbul'da İddiası!

''Ne pahasına olursa olsun alınmalı'' düşüncesine hiçbir futbolcu için katılmam, herkesin bir ederi vardır. Diarra için yıllık 6 m Euroya kadar maliyet rakamları telaffuz ediliyordu; ne durmadan kulüp değiştiren 31 yaşındaki Diarra o parayı eder, ne de kulüp böyle para saçacak durumda, etmeyecek başka futbolculara para saçılmış olması bu gerçeği değiştirmez...

Aynı kişiler Sneijder-Bruma-Podolski-Sinan-Josue ye olmadık güzellemeler yaparken, alınacak önlibero için hücuma katkısını olmazsa olmaz addediyorlar, bu da bir çelişki. Saydığım futbolcular bu kadar iyi ise hücum organizasyonunu halletsinler bir zahmet; alınacak defansif orta saha oyuncusunun kesiciliği çok yüksek olmalı kadro yapısı itibariyle, saçma sapan top kayıpları yapmaması yeterlidir...

Bu takıma en kalitelisinden bir önlibero ve B2B orta saha oyuncusu lazımdı, Tolga bu iki mevkiye de tam olarak uyan biri değil, aynı maliyetle daha iyi bir tercih yapılabilirdi, son maçtaki performansını beklediğimden iyi bulduğumu da belirtmeliyim...

Hülasa, orta sahaya tek bir transfer yapılacaksa bu defansif yönü Diarra' dan daha güçlü biri olmalı. İki futbolcu alınacaksa birinin Diarra olmasını elbette isterim, yıllık 6 m a filan değil tabi...

Donk ve Chedjou'dan para kazansak ve yuksek maaşlarından kurtulsak ne güzel olurdu.

Bir de sol bek yedeği yok Hakan Balta bek OYNAYAMAZ temposu hızı yetmez. Linnes'ten ümidimi kestim satılmalı keşke Cavanda alınırken takasa zorlasaydık Trabzon'u. Sol bek yedeği için Olcan'ı tutabiliriz hızı temposu yeter Sabri'nin sol versiyonu olur. Olcan indirime giderse sol bek yedeği olarak kalabilir.

Forvet için Niasse olmazsa Mbokani de iyidir. Ama bütçe açılması bekleniyor galiba.

Nedense olumsuz haberler çıktığında ben de son günlerde bu işin gerçekleşeceğini düşünmüştüm, hala ihtimal dahilinde olduğu kanaatindeyim...
30-31 ağustos transfer piyasası coşar. Son kartlar oynanır. Avrupa olmaması şans. Risk alıp Chedjou Donk gibi adamları satmalıyız. Sıfır bonservisle bile olabilir (tazminat ödemeden tabi) Leiva yoklanmalı.

Çok ağır bir adama benziyor. Kademe anlayışı ve oyun zekası yüksektir umarım. Yoksa orta sahayı yürüyerek geçmeye devam eder rakipler.

Çok doğru

Ben 1 Aslanım ‏@ben1aslanim 59 dk.59 dakika önce
Tiote'nin özel hayatı çok sorunlu ve buna bağlı kasık sakatlıkları yaşadı, yaşamaya devam ediyor. GSaray'a faydasından çok zararı dokunur.

Gelme lan bizim canımız Diarra çekiyor. 2 haftadır Diarrasızlıktan dilleri damakları kurudu gscnin

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt