Tioté Yine Sağlık Kontrolünde! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tioté Yine Sağlık Kontrolünde!

Kadir Çetinçalı ‏@kadircetincali 3 dk.3 dakika önce
Galatasaray'da Tiote'nin sağlık testinde sorununda problem çıktı. Tiote'nin sol dış menisküsünde sorun var.

Zaten 1.5 milyon euro istemesinden şüphelenmiştim. Açlık sınırı 2 milyon olan yerde 6 yıl PL de oynamış adam en az 2.5'tan kapı açardı normalde. Demek yamanacak yer arıyormuş.

Tapa

Bu transfer olayı sıktı artık al diarra yı bitir artık kaç gündür bekliyoruz kombine forma alın diyorlarda taraftar size güvenmiyor nokta transfer yapmazsanız anahtarlık bile almaz kimse

dha nın haberine tiote nin sol bacağı sağ bacağına göre daha güçsüzmüş resmen doktor almayın demiş !! yine bize bol küfürlü günler yakın

sırf sakat oyuncu aldı demek için kadir satılık kalemi güzel oyun çevirdi , hızlıda yaydı.

edit:yani bana böyle geliyo , güvenmiyorum

dha nın haberine tiote nin sol bacağı sağ bacağına göre daha güçsüzmüş resmen doktor almayın demiş !! yine bize bol küfürlü günler yakın
valla fazla detaya girmek istemiyorum ama bana gelen bilgi de bu yönde ( güç fizyoloji testi değil de diğer bulgular )

neyse alırlarsa desteklemek ve iyisini ummaktan başka şansımız yok , adam ölü değil sonuçta.Bu sakatlık olayı biraz da mental bir olay.Bir yerden sonra oyuncu sakat da olsa iyi iş ortaya koyabiliyor.Aslında kondisyon daha önemli , ciğersiz bir orta saha oyuncusu sakatlığını kafasına çok takmıyorsa kendine iyi bakıyorsa idame ettirebilir futbol hayatını , tiote de çok güçlü bir oyuncu.

valla fazla detaya girmek istemiyorum ama bana gelen bilgi de bu yönde ( güç fizyoloji testi değil de diğer bulgular )

neyse alırlarsa desteklemek ve iyisini ummaktan başka şansımız yok , adam ölü değil sonuçta.Bu sakatlık olayı biraz da mental bir olay.Bir yerden sonra oyuncu sakat da olsa iyi iş ortaya koyabiliyor.Aslında kondisyon daha önemli , ciğersiz bir orta saha oyuncusu sakatlığını kafasına çok takmıyorsa kendine iyi bakıyorsa idame ettirebilir futbol hayatını , tiote de çok güçlü bir oyuncu.
dostum bizde biliyorsun lig fizik güç üstüne oynanıyor her takım kasap oyuncu dolu ne kadar güçlü olursa olsun 30 yaşındaki bir futbolcu için bu tarz bir sorun bence ciddi ayrıca adamın ruh halini psikolojisini de bilmiyoruz belki yenildiğinde ayağı ayrıdığında gizlice ağlayan biridir :) o yüzden bence doktorun sözü dinlenmeli

Üst Alt