TivubuGO Hakkında Yardım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TivubuGO Hakkında Yardım

Evimi değiştirdiğimden dolayı interneti nakil ettirdim 1 haftadır netim yoktu bugün bağlandı yeni evime. TivibuGO ile laptoptan TV izliyorum, 2.5 yıdır hiç sorun yaşamamıştım. Webden izle seçeneğiyle Firefox ile sıkıntı olmadan izliyordum. Bu akşam açtığımda ise Tivibu arayüzünün vs. değiştiğini gördüm. Giriş yaptıktan sonra çoklu ekranda izlemek istiyorsanız cihazı tanımlayın diye bir uyarı çıktı. Uyarıyı geçme seçeneği yoktu. Ok dedim. Ekranda sürekli aşağıdaki eklemiş olduğum şu görüntü var, sürekli yüklenmesini bekliyor gibi. Chrome'da da aynı görüntü. Fakat işin ilginç yani ilkel Internet Explorer ile izleyebiliyorum. Tivibu TV Player ile izlemeyi denediğimde de Internet bağlantınızda problem tespit edildi diyor. Hız testi yaptığımda 24 Mbps. hız gözüküyor. Zaten Explorer ile sorunsuz izlemeye devam ediyorum ama sıkıntı yok, hızla alakalı olsa onda da izleyememem lazım. Modem restartı, Silverlight kaldırıp tekrar kurma, Tivibu TV Player kaldırıp tekrar kurma gibi işlemleri yaptım. Tarayıcı olarak Firefox tercih ettiğimden sekmeler arası geçiş daha kolay oluyor diye Firefoxta izleyebilmeye devam etmek istiyorum. Yardımcı olacak birisi varsa sevinirim.

tivibu.jpg

Ekli dosyalar

• tivibu.jpg
    tivibu.jpg
    96.4 KB · Görüntüleme: 88
Eski surumu neydi bilmiyorum ama silverlight problemi gibi geldi. Guncelleme ile mevcut silverlight surumunun daha ust surumlerinden birine zorunluluk falan getirmis olabilirler. Tarayici microsoftun oldugu icin (ie) sistem icin gerekli dosyalari kucuk guncelemeler ile hallediyorlar.

Gerekli yuklemeleri tekrar yapip bir dene.( ozellikle silverlight, firefox ve chrome icin eklentilerden bak)

Üst Alt