TKBL H:17 | Galatasaray MP 76-66 Fenerbahçe | 12 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL H:17 | Galatasaray MP 76-66 Fenerbahçe | 12 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TKBL H:17 | Galatasaray MP 76-66 Fenerbahçe | 12 Şubat | Maç Sonucu

Tebrikler disi Aslanlar :) Ben kizlarimizin Fenerbahce´den iyi olduklarini düsünüyorum ama Avrupa´da elenmemiz yakismadi kizlarimiza. Saglik olsun. Sampiyonlukla affetirecekler insallah.

Bizim yabancılarımız onlardan çok daha iyi. Angel kadar abartı boş oyuncu görmedim. Boş turnikede bile steps yaptı. Sadece çok iyi fiziği var o kadar. Augustus ve Tamika ondan 1-2 seviye daha iyi.

Jekabsone onlar için iyi transfer hem de Avrupa'lı eli çok düzgün zaten onun dışında bizi zorlayan oyuncu olmadı.

179845_10150096097776843_340109246842_6680485_6018406_n.jpg

avrupa ile turkiye ligi arasinda fark var avrupada 2 okyanus otesinden oyuncu oynatiliyor turkiyede oyle bisey yoq avrupada olsaydik fowles tamika augustus birisi olmicakti...

ville valo - 07.02.2011 20:15 şunların forumlarına bakmak lazım.. yine aynı film dönüyordur kesin..

- bu maçta inandım‚ valla favoriyiz‚ ışıl 42 asist yaparsa‚ bu sefer olacak vs..

hahahezaheuah

evet cok güldük bu yorumuna noldi rengin soldi:))

ZUZU66 - 09.02.2011 14:10

Tamika‚ GALATASARAYIN dertlerine çare olabilecek bir oyuncu değil‚yine her zamanki gibi rahat ve farklı bir karşılaşma bekliyorum...

şimdi ne düsünüyosun gercekten bize degil ama size iyi ilac oldu:))

Bizim yabancılarımız onlardan çok daha iyi. Angel kadar abartı boş oyuncu görmedim. Boş turnikede bile steps yaptı. Sadece çok iyi fiziği var o kadar. Augustus ve Tamika ondan 1-2 seviye daha iyi.

Yapma hocam. Ne abartısı?

Diana ve Tamica'yla birlikte şampiyon yaptılar U.S.A.'yı. Müthiş bir oyuncudur kendi. He çok çok formsuz o ayrı.

ah sophia bir türk olsan neler olur acaba:D

full zenci:D

Arkadaş ne Tamika´ymış ya 6 aydır maç yapmamış Tamika´dan medet umanlar utansın

EVET COK utanıyoruz tamikadan medet umduk 17 sayı attı ben daha fazla atar diye bekliyodum:D

neyse bukadarı yeter kuslar öptükmü öptük şimdi daglın. 27 konuktan kacınız kussanız tabi:))

bu yıl sampiyon olup fb nin bizim 9 yıl ust uste sampiyon oldugumuz sezonu kırmasına izin vermemeliyiz...

Ender, ABD her türlü şampiyon olurdu zaten. Lauren Jackson ve belki Penny Taylor dışında hiçbir ABD dışındaki oyuncu o takıma giremez o kadar büyük fark var arada. Tek özelliği içeri girip faul alıp sayı atmak. WNBA'de de böyle. Bıraksalar onu da atamaz. Penny Taylor ondan çok daha iyi bir oyuncuydu.

Dünkü çibanbaşları konuşsunlar şimdide. Hani sürekli eziyorlarya bizi. Bu sene evvelki senelere oranla çok fazla derbi galibiyeti aldık.

Daha 4 maç daha yeneceğiz bunları. (Türkiye kupası+play-off)

Gelen arkadaşlara teşekkürler.Katılım azdı ama avrupa maçındaki ortamdan sonra normal.

Bence yine beklenilen oyunu oynayamadık fakat bu sefer iyi mücadele ettik özellikle Tamika takıma bir denge getirmiş.Bu istek tek maçlık olmaz inşallah devamı gelir.Tekrar tebrikler.

en sonunda yenebilmişiz valla büyük başarı

artık şampiyon olmak farz oldu

Gelen arkadaşlara teşekkürler.Katılım azdı ama avrupa maçındaki ortamdan sonra normal.

Bence yine beklenilen oyunu oynayamadık fakat bu sefer iyi mücadele ettik özellikle Tamika takıma bir denge getirmiş.Bu istek tek maçlık olmaz inşallah devamı gelir.Tekrar tebrikler.

tamika takıma denge getirmedi hocam baya doping yaptı takımı yönetiyor kadın. bide 5-6 aydır oynamıyomus bu kadın:)

Üst Alt