TKBL H:6 | Fenerbahçe 74-68 Galatasaray M.P. | 28 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL H:6 | Fenerbahçe 74-68 Galatasaray M.P. | 28 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TKBL H:6 | Fenerbahçe 19-27 Galatasaray M.P. | 28 Kasım | 2.Periyot

haha tam komedi ya her maç böyle başlıyor ben bu filmin sonunu biliyorum haydi kızlar beni utandırın ben bir eşşeğim diyeceğim burda feda olsun benim eşekliğim cimbomum için yeterki bana bu lafı dedirtin utandırın beni şunları yenip şurda da.

Cevap: TKBL H:6 | Fenerbahçe 19-27 Galatasaray M.P. | 28 Kasım | 2.Periyot

haha tam komedi ya her maç böyle başlıyor ben bu filmin sonunu biliyorum haydi kızlar beni utandırın ben bir eşşeğim diyeceğim burda feda olsun benim eşekliğim cimbomum için yeterki bana bu lafı dedirtin utandırın beni şunları yenip şurda da.

Gidişat böyle kardeş arada kaynamasın haa..

Cevap: TKBL H:6 | Fenerbahçe 19-30 Galatasaray M.P. | 28 Kasım | 2.Periyot

yusuf araya kaynamaz merak etme feda olsun diyorum ben bir eşşeğim derim cimbom için ama gördüğün gibi 14 sayı fark 6 ya inmiş bile ben biliyorum çünkü her maç aynı şey 10 küsür farkla başla sonra elin ayağına dolan arka arkaya basketleri ye. sorun ne anlayamadımki.

yusuf araya kaynamaz merak etme feda olsun diyorum ben bir eşşeğim derim cimbom için ama gördüğün gibi 14 sayı fark 6 ya inmiş bile ben biliyorum çünkü her maç aynı şey 10 küsür farkla başla sonra elin ayağına dolan arka arkaya basketleri ye. sorun ne anlayamadımki.

Sorun Fowles'ın üçlemesi bu maçta.

Augustuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus 27-37

Üst Alt