TKBL H:6 | Fenerbahçe 74-68 Galatasaray M.P. | 28 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL H:6 | Fenerbahçe 74-68 Galatasaray M.P. | 28 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TKBL H:6 | Fenerbahçe 74-68 Galatasaray M.P. | 28 Kasım | Maç Sonucu

Bu maçı son çeyrekte böyle veriyorsan kusura bakmayın , hoca suçludur

Ve ceyhun hoca büyük hedeflerin hocası olmadığını kanıtlamıştır :(

Birsel girdi ve aldı maçı.

Maçı kaybetmemizin en önemli yedeği Fowles'a yedek iyi bir uzun almamamız. Gintare yerine Yelena olsa rahat rahat alırdık. Augustus'un performansı sevindirdi, kendine geliyor artık. Fowles her zamanki gibi mükemmel.

Currie'nin mücadelesi iyi hoş ama şu kolay atışları kaçırmaması lazım.

Melisa 1/8 attı.

Sen o kadar mücadele et

Hocan oyuna müdehale edemesin

bu bir yana

son periyotta guard farkı yüzünden maçı kaybet

Işıl bizden biri eyiğine koca takımı heba ediyoruz

kaç kere süre dolana kadar topu elinde eritti

vasat bir takımın bile guardı olamaz

cok iyi mucadele ettik, son 5 dakikada maci verdik.. cok yazik oldu ama canlari sagolsun..

Gelen vuruyor...

Giden Vuruyor...

Şamaroğlanına döndük beyav...

Bi zamanlar diye başlıcaz gene anlatmaya...:eek:

En azından 2 ay önceki gibi fark yememişiz takımın birbirine alışması lazım 1-2 transferle 2.yarıdaki maçı kazanırız.

O salonda uzun süre önde götürüp son periyotta kaybedilen kaçıncı maç oldu bu. Ben rahat bir 8 tane hatırlıyorum..

her zaman olduğu gibi yine maçın başında fark yapıp sonradan fark yemişiz her sene aynı şey

Son 6 dakikaya 51-62 önde giren takım maçı 74-68 geride bitiriyorsa bu takımın şampiyonluğundan ve büyüklüğünden bahsedilemez.Ya adamlar baştan sona üstün oynayıp fark atıyo ya da böyle avans verip sonra kazanıyo.Ama sonuç hep aynı.Bizim başımızda böyle rezil bir yönetim oldukça futbolda da baskette de herkes koyar bize.Rezil yönetim.

En azından 2 ay önceki gibi fark yememişiz takımın birbirine alışması lazım 1-2 transferle 2.yarıdaki maçı kazanırız.

Fark yemeyi bırak, son 6 dakikaya 11 sayı farkla girdik. Eğer Fowles faul problemine girmeseydi rahat alırdık. Ama bu maç beni çok mutlu etti. Takım istediğinde neler yapabildiğini gördü. Fowles'ı ilk yarıda iyi kullandık. Seimone eski günlerine döndü. 1-2 hamle lazım ama.

2.yarı Abdi İpekçi'deki maçta 12.000 taraftar olsun, her türlü alırız o maçı. Finalde salon avantajı bize geçer. Her maç 12.000 taraftarla şampiyon bu takım.

Sevgili tugay arkadaşım futbol maçına 15 bin zor geliyorken , erkek basket 3-4 bine oynarken 12 bin sayısı uçuk olmamış mı sence ?

Üst Alt