TKBL Play-Off Final 2.Maç | Galatasaray MP 84-69 Fenerbahçe | 12 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 2.Maç | Galatasaray MP 84-69 Fenerbahçe | 12 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 2.Maç | Galatasaray MP 84-69 Fenerbahçe | 12 Nisan | Maç S

Abdi İpekçideydim bugün Atakanla birlikte, salon dolmasada etkili bir baskı oluşturduk. Augustus son periyot dışında oldukça etkisizdi bugün. Güzel maçtı son maç İpekçideyse Caferağada alınacak 1 maç Galatasarayın işi bitirmesine yeter.

Cevap: TKBL Play-Off Final 2.Maç | Galatasaray MP 84-69 Fenerbahçe | 12 Nisan | Maç S

Harika oyun ve sonucunda güzel bir galibiyet. Önümüzdeki iki maç bu geçen iki maçtan daha zor olacağı kesin ama bu şekilde oynarsak bırakın 1 galibiyeti orada şampiyonluğu alabiliriz.

Bu yerlilerle hiç umudum yok malesef,umarım yanılırım

Big Three 35 er dakka oynıcak,tam performans yoksa eleme şansımız yok diye düşünüyorum

Evet yerlilerimiz biraz vasat ama yabancılarımız böyle oynasın yerlilerimize iş düşmez zaten ;)

Evet yerlilerimiz biraz vasat ama yabancılarımız böyle oynasın yerlilerimize iş düşmez zaten ;)

Abi öyle iş olmaz basketbolda,olurda denk güçlere karşı yemez

Futbol değil bu çok koşuyor mücadele ediyor

Misal guard mevkiindesin

Işıl 10 sayı atsa olay oluyor

Tuğba 0 sayı 0 ribaund 1 asistin üstüne hiç çıkamıyor

Abi öyle iş olmaz basketbolda,olurda denk güçlere karşı yemez

Futbol değil bu çok koşuyor mücadele ediyor

Misal guard mevkiindesin

Işıl 10 sayı atsa olay oluyor

Tuğba 0 sayı 0 ribaund 1 asistin üstüne hiç çıkamıyor

tamam da tuğba sakatlıkdan yeni cıkdı yoksa gayet iyi savunma yapıyor ve 3 lük yüzdesi de cok yüksektir.. aynı şekilde gülşah da cok iyi şutör ..ışıl zaten söylemiyorum bile ve nihan anaz da kenardan iyi katkı veriyor.. fenerbahce nin guardına baskı yaptığınız an Angel Mccoughtry de iş yapamıyor zaten .. bu maçı en az 10 sayı farkla kazancağımızı yazmıstım ve caferağada ki maçda bu oyundan cok daha iyi oynıyacağız ve şut yüzdemiz daha yüksek olucak ve seyirci faktörü fb ye ters tepicek süre geçtikce ..

Cevap: TKBL Play-Off Final 2.Maç | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 12 Nisan | 20.00

sahaya bişey atacak dangalaklar mümkünse maca gelmesin. bugün mactayım ugur getiryorum takıma 2de 2 yaptım şimdiye kadar. 3te 3 yapıcam allahın izniyle. bu sefer baştan sıkı defans yapmak lazım. birselle esmerayı rahat bırakmamak lazım.. ama ben yenecegimize eminim. macın son dakkaları cok rahat olacak tabi bizim icin:)

dün macta salonun yarısı boştu ama daha iyi oldu. herkes daha iyi organize oldu enazından. ulen şu antuya baktımda gene hakemleri söylemişler. her yendigimizde hakemlerden bahsediyolar. ışılın yaptıgına sportmenlik dışı veren hakemler birselin yaptıgına normal faul veriyolar. hemde 3e 1 gelirken.. bu arada tugba palazoglu bütün yeteneklerini kaybetmiş gibi oynuyor. ortada fol yok yumurta yok faul yaparak adamları faul atısına götürüyor. bu arada ışıl belki gene iyi diyemem ama en azından birseli bu sefer teke tekte gecirmedi. benimde beklentim buydu. birseli az zorladıgınızda atamıyor. ama bosken eliyle koymuş gibi atıyor. bu arada rahat alırız demiştim 3de3 yapacagım demiştim. 3 kere gittim 3kere kazandım:) biz bunları caferagadada yeneriz kimse merak etmesin. yeterki ışıl birseli birebirde gecirmesin..

bu arada gülsahın 2 katı süre verdigin tugba palazaoglu takıma zararlı işler yapıyor. sen ona ragmen onu devamlı oyuna alıyosun. bakın salondan daha iyi gördüm. bu adam bizim başımızdan giderse yüzde 20 sansımız artar. buda banko sampiyonuz anlamına gelir..

Üst Alt