TOKİ başkanı Erdoğan Bayraktar İstifa etsin ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TOKİ başkanı Erdoğan Bayraktar İstifa etsin !

Cevap: TOKİ başkanı Erdoğan Bayraktar İstifa etsin !

Böylesine görkemli müthiş bir Stada kavuşmamızda emeği geçen herkeze, Rahmetli Başkanımız Canaydın'a, Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve tüm Toki çalışanlarına sonsuz Teşekkürlerimizi iletiyorum ve Galatasaray Türk Telekom Arena Stadının, Galatasaray'a ve Ulusumuza bir Galatasaray taraftarı olarak, hayırlı olmasını diliyorum..

Galatasaray a sallayan adama da teşekkür ediyor musun çocuğum

Beni en çok üzen Özhan başkanın neredeyse adının bile geçmemesi.

Bu işte emeği olan ve adı anılmayan birçok kişi var Özgür Galatasaraylılar bu isimleri biliyor. Örnek vermek gerekirse Işın Çelebi. Neredeydi.? İyiki orada değildi.

Sırf birileri birilerine yıkama yağlama yapacak diye anılmadı bu isimler, geçildi. Alırsın yıkamayı böyle tıpış tıpış terk edersin, ettirilirsin.

Tamam biz istedik hemen istifa eder. Ozaman kim yapacak reklamlari mitingleri

Yeni geldim eve ana bacı gittiler toki başkanına iyi de oldu nonoşa.

Toki Başkanı İstifa edecek...

Ama TOKİ çalışanlarının günahı yok...

Ben bir denyo için diğerlerinin vebalini almam...;)

olayın özeti bu toki başkanı imparator!!! tayyibe yalakalık yapmaya çalışırken taraftarı hiç hesap etmedi çünkü karaktersiz yaltakçı ruhu gözlerini kör etmişti...

Yakında eder ,seçimlerde milletvekili olmak için,dün yaptığı konuşmaylada İstanbul dan 1. sıra aday olma hakkını kazanmıştır,seçimlerden sonrada kendisini Bayındırlık bakanı olarak göreceğimizdende şüphemiz olmasın.

Ne mutlu BİAT kültürüne

kim kaybetti galatasaray.bundan sonra kim galatsaraya tesis yapar kim stadın geri kalan yollarını yapar kimse...konuşma yanlıştı bana göre söylediklerinde haklı ama yeri değildi.hemde hiç değildi...ama taraftarın asıl yanlışı devlet erkanını yuhalaması ajax ı yuhalaması koltukları kırması.şimdide istifa bekliyorsunuz.sadece konuşmaya yuhalama olsa idi anlardım ama saçma sapan bir gece yaşatıldı.

İntikam Nöbeti

Toki başkanından, twitterdaki milletvekillerine, benim için artık "sözde başkan" adnan polat'a kadar dün geceki olaylarda sorumluluğu bulunanlar, devamında kışkırtanlar, ve bütün bunlara sessiz kalan yönetim cezalarını çekip yapttıklarına pişman oluncaya kadar nöbetteyim.

Cevap: İntikam Nöbeti

Mod. arkadaşlarım; Lütfen konuyu "Toki başkanı istifa etsin" yada "Yönetim istifa" başlığı ile birleştirelim.

Sizin gibi dinsizlere, bu ülkede müftülüğü bırakmayacağız!

Üst Alt