Toki'den Dev Stad Projeleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Toki'den Dev Stad Projeleri

Cevap: Toki'den Dev Stad Projeleri

doğuya bol bol stad yapılmalı . artı trabzonun stadını demeye gerek yok yakışmıyor . ve son olarak beşiktaş ne zaman o döküntülükten kurtulacak merak ediyorum ? bari boyasını badanasını yapın arkadaş ya .

Hatay,Batman ve Malatya cok gereksiz bence. Ankara,Karabük ve Antalya'ya stad yapilsa iyi olur.

Afyon'a,Batman'a,Sivas'a yapacağına Ankara'ya İzmir'e yap.En azından işe yarasın . !

Hatay,Batman ve Malatya cok gereksiz bence. Ankara,Karabük ve Antalya'ya stad yapilsa iyi olur.

Malatya mı gereksiz ?

Malatya gayet gerekli yıllarca Süper Lig de oynamış ve yine oynaması kuvvetli bir takımı olacak ilerde.

Ayrıca en önemlisi Malatya futbol kültürü fazla olan bir il.

Nerde şuan Malatya ? En azından bir bank asya'ya çıksın,Malatya'ya kadar birçok il var.

Öncelikli olmak başkadır , gereksiz olmak başka

Ben Kayseride de bulundum , Malatyada da

Kayserideki taraftar profili futbol kültürü Malatyanın Elazığın yanına bile yaklaşamaz.

Ama stadı da takımın bütçesini de biliyoruz ?

Öncelikli olmak başkadır , gereksiz olmak başka

Ben Kayseride de bulundum , Malatyada da

Kayserideki taraftar profili futbol kültürü Malatyanın Elazığın yanına bile yaklaşamaz.

Ama stadı da takımın bütçesini de biliyoruz ?

Kayseri'de taraftar kültürü gelişmeye müsait,halk giderek bağlanacaktır takımına.Ama Malatya falan küçük iller,ne derece futbol kültürü olabilir ki.

İzmir nerede ? İzmir'de halihazırda bir stad inşaatı var da ben mi kaçırıyorum acaba(!)

Kayseri'de taraftar kültürü gelişmeye müsait,halk giderek bağlanacaktır takımına.Ama Malatya falan küçük iller,ne derece futbol kültürü olabilir ki.

Ben Kayseride bir yıl boyunca stada gittim 2 yıl öncesiydi ve önemli maçlar harici sadece kale arkası açılırdı. Doğru düzgün taraftarları bile yok.

Bundan 10 yıl önce de Malatya da stadda maçlar izlerdim gayet ateşli hevesli ve bir dolu taraftarları vardı. Bugünün Kayserisi 10 yıl öncesinin Malatyası bile değil.

Küçük il büyük il olmakla sınırlamak saçma. Malatyanın şehir merkezi nüfusu 500bin 25.000 bin kişilik stadı doldurur da taşırır bile. Ama Kayserinin birkez doldugunu görmedim.

Ayrıca konu sapmasın diye yeniden söylüyorum. Gereksiz olmak başka , öncelikli olmak başka. Şu an Malatya öncelikli olmayabilir ama gereksiz diyen adam Malatayayı bilmeden ''Hea bunlar doğuda ne stadı yeaaaa malatya neresi'' düşünüyodur

Malatyalısın sanırım.Şehir milliyetçiliği yapan adamla ortak noktada buluşmak zordur.Benim fikrim o yönde,katılmayabilirsin elbette.

Projenin amacını düşünmüyorusunuz.Yapılan bütün projeler bir spor kalkınması yaratma amacı ile yapılıyor.Projeler genelde stadların da bulunduğu spor kompleksleri şeklinde.

ilk önce ankara ve izmir e yapılsın trabzon ve bursa da başladı zaten izmir e neden yapılmıyor anlamadım siyasi meseleler var bu işte

İzmir'e sakın yapmayın tabi yaa.

100 yıllık kulüpler leş gibi statlarda yapmaya devam etsin maçlarını.

Futbol topunu bomba sanacak şehirlere gidin en iyi statları yapın ama.

Yapılsın,çok iyi olur çok da güzel olur.

İzmir'de,Antalya'da stadyumlar var.İzmir Atatürk stadı var bir defa 80bin kişilik.Yeni stad yapılması her zaman iyidir,bu bölgelerde futbola olan ilgiyi arttırır.

İzmir,Antalya,Ankara,Adana,Eskişehir'deki stadlar yenileri yapılmadan revize edilerek çok güzel stadyumlara dönüştürülebilir.

Üst Alt