Tolga Ciğerci: "Buraya gelmek benim için bir hayaldi ve Allah'a şükür ki buradayım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci: "Buraya gelmek benim için bir hayaldi ve Allah'a şükür ki buradayım"

70165bdc7ac14dffa83261e24f3d3785.jpeg

Yeni transferimiz Tolga Ciğerci, 3 yıllık imzayı attıktan sonra ilk özel röportajını GS TV'ye verdi. Deniz Gülen'in sorularını yanıtlayan Tolga Ciğerci hedefini "Galatasaray'da olmak benim için gurur verici. İyi oynayarak takıma yardım etmek ve burada başarılı olmak istiyorum" diyerek anlattı.

Ailesinin ve kendisinin Galatasaraylı olduğunu söyleyen Tolga, "Buraya gelmek benim için bir hayaldi ve Allah'a şükür ki buradayım. Şimdi Türk Telekom Arena'da asist yapmak, gol atmak istiyorum. Galatasaray taraftarını hep videolarda görüyordum; artık canlı bir şekilde onlarla olmak istiyorum" dedi.

Daha önce hiçbir Galatasaraylı oyuncu ile konuşmadığını dile getiren gurbetçi oyuncu "Hepsi iyi futbolcu, aksi takdirde Galatasaray'da olmazlardı. Takımda Almanca bilen oyuncuların çok olması ise beni uyum anlamında rahatlattı" derken Türkçe bilgisini geliştireceğinin de sözünü verdi.

Tolga Ciğerci, geçmişte Galatasaray'da örnek aldığı futbolcu olarak Felipe Melo'yu gösterirken "Onu takip ediyordum. Acayip bir futbolcuydu. Agresif bir isimdi. Benim de kendi stilim var, onu burada sergilemek istiyorum" dedi.

Gladbach'da Favre, Hertha Berlin'de Jos Luhukay ile çalışan Tolga, sarı-kırmızılı takımımızda bir başka Hollandalı Jan Olde Riekerink ile Galatasaray için mücadele verecek. Tolga, Riekerink hakkında "Hoca güven verdiğinde futbolcu daha iyi oynar. Riekerink de böyle bir hoca" tanımını kullandı. Tolga, daha önce Gladbach formasıyla gol attığı Fenerbahçe için, "Derbide oynamak ve yine Fenerbahçe'ye gol atmak istiyorum" sözleriyle röportajını tamamladı.

Galatasaray.org

Tolga Ciğerci: ”Buraya gelmek benim icin bir hayaldi ve Allah’a şukur ki buradayım”

konuşmalar cümleler tipi efsane yalnız, troll bir topçu olucak gibi yasinden daha beter bir almancı.

ayrıca fenere gol atmak nedir yaw bumu hayalin bari karıköyde atda bişeye benzesin

sükür kavusturana hacim sen 2 degil 3-4 bile hakediyorsun utandir gayrimüslümleri.
hakkini helal et
MASALLAH

Son düzenleme:
Sus Lan. Yer mıyız o palavra yı ?!
Fener 100 bin fazla verse koşa koşa oraya giderdin. Sonuçta hem GS hem feneri seviyormuş.

O 2 Mil. alman var ya... Neyse şimdilik susacam...

söylenenin aksine eski takımı hertha berlin'de 500 bin euro değil 1 milyon euro'nun üzerinde net maaş almaktaydı.
yildiz.png
yildiz.png
yildiz.png
yildiz.png
(quakerboy - 8 ağustos 2016 17:43)

o zaman normal 2 katına çıkmışız 4 değilmiş. üstümden yük kalktı

Üst Alt