Tolga Ciğerci Direkten Döndü!


5205586.jpg


[FONT=&quot]Formunun zirvesindeyken kulüp doktorunun isteği doğrultusunda dinlendirilme kararı alınan Tolga Ciğerci hakkında Almanya’daki kliğinin verdiği rapor önemli bir gerçeği ortaya koydu: Eğer bu hamle yapılmasa oyuncunun sakatlığı 3 ay sürebilirdi.

[/FONT]
[FONT=&quot]Eklem kapsülündeki ödem ve ağrı nedeniyle Galatasaray Sağlık Kurulu’nun en az 2-3 hafta dinlendirme kararı aldığı Tolga Ciğerci çarşamba günü Almanya’ya gitmişti. Dört yıl önce ameliyat olduğu klinikte de muayene edilmesi adına Tolga’nın Münih’e gitmesine onay veren sarı kırmızılılara Almanya’dan yazılı rapor dün geldi. Alman doktorlar raporda “Doğru ve yerinde bir teşhise imza atmışsınız. İyi ki futbolcunun dinlenmesine karar kılmışsınız” görüşünde bulundu.[/FONT]
[FONT=&quot]
AĞRILARI KRONİK HALE GELEBİLİRDİ
[/FONT]

[FONT=&quot]Rapora göre Tolga’nın ayak tabanında bulunan ödemi ile oynamaya devam etmesi halinde oyuncu en az üç ay sahalardan uzak kalma tehlikesi altındaydı. Alman doktorlar, Galatasaray Sağlık Kurulu’nun yerinde bir karara imza attığını zira ağrının kronikleşme riskinin de bulunduğunu ifade ettiler. Nitekim sarı kırmızılı sağlık heyeti, teknik direktör Igor Tudor’a Tolga Ciğerci için “Sınıra geldi. Ağrılar ile oynuyor. 3 ay aramızdan uzak kalabilir” demiş, Hırvat çalıştırıcı da önlem alınmasını istemişti.

[/FONT]

[FONT=&quot]FENERBAHÇE DERBİSİNE YETİŞTİRİLECEK[/FONT]
[FONT=&quot]Galatasaray Teknik heyeti ile sağlık kurulunun şimdiki hedefi, ilk 6 haftada 5 gol atan Tolga’yı Fenerbahçe derbisine yüzde 100 şekilde hazır hale getirmek. Başarılı oyuncu 1 hafta boyunca tamamen duracak ve dinlenecek. Bu süre zarfında Tolga’ya ilaç tedavisi uygulanacak daha sonra özel egzersiz programı uygulamaya başlayacak. Öte yandan G.Saray Kulübü Tolga’yla ilgili raporları A Milli Takım teknik heyetine göndererek oyuncunun affını istedi.[/FONT]
[FONT=&quot]
Hürriyet[/FONT]Portal Haber
 
Bizim Doktor muazzam . fbye karsi Tolga cok ama cok önemli olacak. Presi ve kosulari ile Islayi ve önde artik kim oynarsa perisan eder.
 
Hayat böyle işte geçen sene yerin dibine soktuğumuz adamı bu sene maçlara nasıl yetiştiririz onun hesabını yapıyoruz. Hoş geçen seneki Beşiktaş maçındaki hentbol vuruşunu unutmadık.
 
Kronik sakat galiba her yıl tekrarlıyor aynı yerden
Kemik ödemi zor birşey

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst Alt