Tolga Ciğerci İstanbul'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci İstanbul'da!

Hertha Berlin'li profesyonel futbolcu Tolga Cigerci Galatasaray ile görüşme yapmak üzere Istanbul'a geldi.

24 yaşında ki gurbetçi futbolcu ile bir süredir görüşen Galatasaray Alman kulübü ile 3 Milyon Euro karşılığı anlaşmaya vardı.

Tolga ile yapılan görüşmelerde takımın açlık sınırı olan 2 Milyon Euro karşılığında mutabakata varıldığı iddia ediliyor.

yıllık 2 milyon euro az bence.istanbul gibi hayat pahalılığının olduğu bir şehirde yıllık en az 5 milyon euro alması gerekirdi!!!

Bunu da sayarsak 3 tane oyuncu aldık bugüne kadar.

üçü de yerli.

ve bu 3 FUTBOLCU için 38 Milyon Lira'ye yakın para gömmüş olacağız.

Alacakları yıllıklar hariç.

Son düzenleme:
Bence riekeringi kovup takımın başına ahmetakcan yada ayhan akmanı getirecekler, fazla zorlyk çekmesin diye yerlilerle dolduruyorlar. Sabriyi, olcanı ve umutu göndermektense riekeringi kovmak daha kolaydır

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Açıkçası ben Leiva'yı bekliyorum. Tolga'yı da ilk çıktığı zamanlar takip edebilmiştim. Güçlü ve iyi şutları olan bir futbolcu. Yalnız 1,3-1,5M Euro üstü maaş büyük sıkıntı olur. Zaten sözleşmeleri bitecek futbolculara hayvan yükü ile bonservis bedeli ödüyoruz, bir de üstüne fahiş maaşlar eklenince bir cezanın daha gelmesi kaçınılmaz. Umut,Tarık ve Olcan'a bel bağladılar ama, onlar kolay kolay gitmez.

Son düzenleme:
Üst Alt