Tolga Ciğerci'nin Sözleşmesi Fesh Edildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci'nin Sözleşmesi Fesh Edildi!

Aciklams mantiksiz geliyor, bu zamana dek baska bir takima gitmeyen adam hemen hemen bütün parasini birakip gidecek o nasil oluyor? En kötü ihtimal bir takimla anlasir galatasaraydan alacaginin bir kismini alir gider di. Büyük ihtimal elden verildi alacagi paranim büyük kismini

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başka bir takım bulmuştur bonservis vermeyiz biz demiştir takım , zaten biz dünden razıyız gelişmiştir olay herkes şino değil parasını bıraksın hele ki tolga.

15 milyon ₺ parayı sabancının oğlu olsa, yine bırakmaz.Bu işte bir iş var.Aklıma beşiktaş yada fenerle anlaştığı ve yönetimin tepki çekmemek için bu şekilde feshettiği geliyor.Geçmişte Colin kazımı fenerden bu şekilde almıştık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu aciklama bana inandirici gelmedi, 2 milyondan sadece 75bini kabul ettigi hic kimseye inandirici gelmiyordur + birakmasa bile 1 sezon top oynamayarak kendi kaybederdi

Bana da gelmiyor . Hani hep oyuncular alinirken "400 bine oynuyordu , ne demeye 2 milyon verdiniz , 1 milyon verseniz gelmeyecek miydi sanki..." denir ya

Ben de sunu sorayim , tolga masaya oturunca "1 milyona anlasalim siz de 1 milyon tasarruf edin" dese sanki yonetim kabul etmeyecek miydi

Eğer bir karagülle yoksa ve bu adam bunu kabul edip top oynayacağım diyip gittiyse Metin Oktayın yanina heykeli dikilsin.

Fesih açıklamasında yazıldığı gibi sadece 75 bin Euro ödeme yaparak anlaşmayı feshetmiş olalım da nereye giderse gitsin yahu.

DlyCBtsWwAIlUs4

Üst Alt