Tolga: "İnşallah uzun yıllar burada kalırım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga: "İnşallah uzun yıllar burada kalırım"

tolgacigerci_gs_basin_08916.jpg

Tolga Ciğerci'nin sözleri şöyle:

"Kayseri'ye kazanmaya gidiyoruz. Hedefimiz 3 puan. Allaha şükür iyi başladım. Takıma fayda sağlamak istiyorum. De Jong gibi iyi bir futbolcu geldi. Kendisi bize güç katacak. "De Jong'u takip ediyordum. Man. City, Hamburg'da falan da oynamıştı. Bize yardımcı olacaktır. Ben kendim iyi performanslarımı göstermek istiyorum. Hocam beni ilk 11'e koyarsa, benim için en iyisi bu tabii ki. Milli Takım'a gittiğim için mutluyum. İnşallah kendimi daha iyi gösterip yeniden seçilmek istiyorum.

Taraftarın futbol stilimi beğenmesi hoşuma gitti. Seyircilerimizle taraftarlarımızla başarılı olmak istiyorum. Küçük takımlar da artık güzel futbol oynuyor, büyük takımları zorluyor. Taraftarın futbol stilimi beğenmesi hoşuma gitti. Seyircilerimizle taraftarlarımızla başarılı olmak istiyorum. Benim için şu an önemli. İlerisi çok önemli değil. 1-2 yıl sonra ne olacağını bilemem. Küçük takımda değilim Galatasaraydayım.

Milli takım için FIFA'nın okeyini beklemiştik. Rusya maçı için olmadı, Hırvatistan maçı için oldu. Bundesliga'da tempo yüksek, daha çabuk yukarı aşağı gidiliyor. Burada kendimizi futbola konsantre ediyoruz.

Benim için Türkiye'de tek takım var. Hep sarı-kırmızı, Galatasaray'dı. Çocukluğumdan beri Galatasaraylı'yım. İnşallah uzun yıllar burada kalırım. Fener'e ya da Kayseri'ye gol atmışım önemli değil. Takım olarak başarı, en önemlisi bu.

Hocamız sürekli gülüyor ve bizimle ilgileniyor. Bu takım için iyi bir hoca. Onunla çalışmaktan dolayı mutluyuz"

Ajansspor.com

Tolga: “İnşallah uzun yıllar burada kalırım”

En fazla 1 sene hakeder aldığı ucreti.Sonra şımarıp derin bir yatışa geçer

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdide konuşmalarımı batıyor. Çünkü Türk bu adam. İsmi Tolginho Cigerinia olsa farklı konuşurdunuz :)

Çok sevdik seni koçum aynen bu tempoda devam ;)

2 maç oynadı diye millet tapınmaya başladı ama ben ilk 11 oyuncusu olabileceğini düşünmüyorum.Ayağı bi orta saha oyuncusuna göre baya kötü umarım beni yanıltır.

Son düzenleme:
çok koşuyor diye iyi futbolcu olmuyor.adam yoklugundan oynuyor.oyle methiyeler düzülüyor ki okuyanlar sanır ki modriç.selçuk oynayacagına tabi tolga oynasın bari koşuyor orası ayrı konu..aslında orta sahaya 2 transfer yapmalıydık diye düşünüyorum.

Eger üst seviye liglerde oynama amaci varsa zaten futbolunun üstüne birseyler koyar ve 8milyon konulan serbest kalma madesinden takimdan ayrilir

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

bu tarz konuşmaları hiç sevmiyorum bırak da buna taraftar karar versin sen önce futbolunla vazgeçilmez ol ondan sonra biz seni uzun yıllar takımda tutarız daha bir başarın yok !!!

Üst Alt