Haber - Tolunay Kafkas: “Şimdi Galatasaray'ı yenip rahatlamak istiyoruz” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Tolunay Kafkas: “Şimdi Galatasaray'ı yenip rahatlamak istiyoruz”

1685051764453.png

Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçında rakibi Başakşehir'e mağlup olarak turnuvaya veda eden MKE Ankaragücü'nün deneyimli teknik direktörü Tolunay Kafkas maç sonu açıklamalarda bulundu.

Ankaragücü Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Başakşehir'e elendikleri maçtan sonra açıklama yaptı:

"Çok üzgünüm. Çok nadir üzülürüm ben. İki maçta da skor olarak yenildik. Kazanmak için bütün hamleleri yaptık. Belli bir oyun anlayışımız var. Ligdeki Galatasaray maçına odaklanacağız artık. Ligdeki durumdan çok tatminkar değilim. Ligi tayin edecek bir durumumuz yok ama ligdeki durumumuz hala kritik. Takımın Galatasaray ya da başka takım olması benim için önemli değil. Bugün nasıl oynadıysak yine öyle oynayacağız. Kazanmak ve ligde rahatlamak istiyorum. Hak eden takım şampiyon olur, küme düşen de namussuz, haysiyetsiz değildir. Bu bir mücadeledir. Futbola böyle bakmak lazım."

Ankaragücü taraftarına sorsan bugün ki maçtan sonra bile şu sözlere inanmaz. Akıllı olanlar kombinelerini satıp 1 senelik kombine parası kazanırlar.

Saygısız herifler ya. ne ulan bu önüne gelen bizi yeniyor BAL ligi ekibi mi oğlum bu her hafta biriniz yeniyorsunuz rızası ayrı bu ayrı öteki ayrı. İnş kümeye düşersiniz ulan 1 puanı tesadüfen bulsan 90 gün secde etmen gerek senin çakal.

Tolunay’ın da psikolojik olarak bittiği aşikar ki bu normal. Ama tepki çekmemek için iddialı açıklama yapmak zorunda tabi.

Neyse güzel oldu, Can’ın dediği gibi beklediğimiz açıklama geldi.

Üst Alt