Haber - Tolunay Kafkas: "Türkiye'nin en iyi antrenörlerinden biriyim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Tolunay Kafkas: "Türkiye'nin en iyi antrenörlerinden biriyim"

1691869409242.png

Tolunay Kafkas:

"Türkiye'nin en iyi antrenörlerinden biriyim, çok çalışkanım. Başkaları gibi burada hikaye, masal anlatmayı sevmiyorum. Bu iş, bedel işi. Sorumluluk benim. Beceremediğim yerde Ankaragücü'ne zarar vermem."

"Oyuncuları bireysel olarak yargılamak doğru değil. Bu ülkede kulüp başkanları üçlü savunma oynamaya sıcak bakmıyor. Yapacak bir şey yok, direnmeyeceğim. Dörtlü savunmaya dönebiliriz. İki ofansif oyuncunun transferini bitirmek üzereyiz. Bunlardan birisi Garry Rodrigues. Stoper ve ön libero da alacağız. Belki forvetin arkasına da… Ayrıca, Faruk Koca’nın “ilk 5’e oynayacağız” açıklaması doğru değil."

"Yabancı sınırı mutlaka olmalı, 8 yabancı çok bence." (maça 8 yabancı ile başladı)

Ne bedeliymiş merak ettim.

Yıllarca Milli Takımın Altyapı bölümünde çalıştı, U21 hocalığı yaptı. Çocukları azarlayıp durmak dışında ne yaptın bu süreçte. Nasıl bir bedel ödedin.

Yalnız Türkiye'de görevli değilim.
Dünyanın 184 memleketinde görevliyim.
Dünyayı kıyametten kurtaracak akla sahibim.
Akıl zenginiyim.

Haddini bilerek ve genelde temiz futbol oynattırdı takımına. Bizim takımın iştahlı gününe denk gelmesi de şanssızlığı oldu...

Kendini fasulye gibi nimetten sayıyor bu da.
Ne yaptın bugüne kadar ona buna atar yapmaktan başka küçük enişte?
Hangi takıma elin değmiş, ne başarın olmuş?

Bomboş bir herif, artık kimleri yalıyorsa yıllardır iş buluyor, bir de genç yaş milli takımları filan emanet ettik buna.

Maçtan sonra Galatasaray ve büyük şikeciler ligin üstünde, şimdi artık daha denk takımlarla oynayacağız demiş
İlk aklıma gelen "beşikle oynayacaklar yakında".

Üst Alt