Tolunay Kafkas'ın İstifası Başkan Tarafından Reddedildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolunay Kafkas'ın İstifası Başkan Tarafından Reddedildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tolunay Kafkas'ın İstifası Başkan Tarafından Reddedildi

Dediğin gibi kardeş, kısmetim değilmiş demekki :) Antep maçı tahmin ettiğim gibi ilk yarı bir bitti. 2. yarı 2 gol yemeyi başaramazlar diye düşündüm. Komik olanı ne biliyormusun fener maçının ilk yarı 1 2. yarı 0 biteceğinden ve ordu maçından neredeyse % 100 emindim 2 maç yapıp para bassam yine parayı kırıcam :)

Ben buna sistem 2-3-4 oynardim hocam. niye oynamadim sistemli.

Dediğin gibi kardeş, kısmetim değilmiş demekki :) Antep maçı tahmin ettiğim gibi ilk yarı bir bitti. 2. yarı 2 gol yemeyi başaramazlar diye düşündüm. Komik olanı ne biliyormusun fener maçının ilk yarı 1 2. yarı 0 biteceğinden ve ordu maçından neredeyse % 100 emindim 2 maç yapıp para bassam yine parayı kırıcam :)

Yazık olmuş be abi Allah o Antep'i bildiği gibi yapsın :)

Tolunay Hocanın scout yeteneğine sonuna kadar güveniyorum ama teknik kapasite ve takımı konsantre etme olarak güvenmem.

Çok kral hoca valla.kimse 3 maç da bıraktı demesin sebebi farklı.Oyuncular t.direktörü sabote ediyosa istifanı sunarsın..Başkan reddetmiş ve büyük ihtimal neşter geliyo topçulara.Rijkaardın zamanında yapması gerekip yapmadığını yaptı bi anlamda..

Bizi yenemezlerse şutlanır.Tolunay Hoca bizim maça dikmiştir şimdi gözünü :D

Şikeciler ile işbirliği yapan tüm Anadolu takımlarına zerre kadar acımıyorum. Beter olsunlar, tüm oyuncuları formsuz olsun, tüm teknik direktörleri kovulsun!

Tolunay Kafkas gitti!

Spor Toto Süper Lig'de sezonun ilk 4 maçından puan çıkaramayan Gaziantepspor'da, teknik direktör Tolunay Kafkas'ın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

Teknik direktör Tolunay Kafkas ile kulüp yöneticileri biraraya gelerek sözleşmenin karşılıklı olarak feshedilmesine karar verdi.

Tolunay Kafkas'ın kulüp başkanı İbrahim Kızıl'la görüşerek istifa kararında anlaştığı, bugün konuyla ilgili resmi açıklamanın yapılacağı bildirildi. Kafkas, geçtiğimiz hafta oynanan Kayserispor maçında alınan yenilgi sonrası görevini bıraktığını açıklamış, ancak ardından Başkan İbrahim Kızıl'ın isteğiyle görevine geri dönmüştü.

Kafkas yönetimindeki takım son olarak Mersin İdmanyurdu'na deplasmanda 2-0 yenilerek ligin dibine demir atmıştı.

fotomaç

Antep bu sene iyi gidiyor.

Bøyle devam etsin Devre arasinda Cenk'i aldikmi yeter :)

Simdi Tolunay gitti diyelim ve ardindan Antep gelecek maçlari birden kazanirsa ki genelde nedense bir TD degistimi Takimlara birseyler oluyor ozaman bu ne anlama geliyor..?? Futbolcular keyiflerine göre takiliyorlarmi..??

Anlamis degilim.. Geçen Sezonki Kadro korundu ve bu Takim bu Sezon daha iyi olmasi gerekirken dibe vurdu.. Tuaf isler oluyor Antepte.. Tolunay gibi degerli bir adami zor bukurlar artik..

Antep iyi ve dengeli bir takımdı tek yapmaları gereken Hürriyet ve Murat Ceylan kazmalarını gönderip orta saha göbeğe iki tane iyi oyuncu alacaklardı.

Büyük takımlar karşısında dahi en az %55 yüzde ile oynayan Antep , Mersin İY karşısında 2 pas yapamadı. Tolunay hocadan daha iyi bir yerli kaç kişi sayabiliriz ki. Şenol Güneş , Abdullah Avcı , Denizli , Terim. Başka da aklıma gelen isim yok. Yanlış yaptı Antep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt