# Tomas Rosicky ve Cristian Daniel Ledesma


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da !ScoutGS (Ledesma)' Alıntı:
Galatasaray'ımız, İtalya Seri A takımlarından S.S. Lazio forması giyen Arjantin'li orta saha oyuncusu Christian Daniel Ledesma ile anlaşmaya varmıştır. Hem kulübümüz hemde futbolcu için hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

https://www.youtube.com/watch?v=GfZIRGQxtccScoutGS (Rosicky)' Alıntı:
Tomas Rosicky Galatasaray'daUmarım kendisi 2004 yılındaki gibi olağanüstü bir performans sergiler. Hayırlı olsun.Çok kesin konuşmuşlar, hani olabilir gibisinden değil, normal sanki resmi açıklama yapılmış gibi. Heralde oldu bu transferler. Özellikle Ledesma için sevindim :)
 
Cevap: Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da !Süper transferler. Sakatlık olmazsa ihya ederler. Hayırlı olsun.
 
Cevap: Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da !İkiside çok kötü transfer, yani şoktayım şuan. :eek:Şaka lan şaka.
 
Cevap: Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da !Scoutlara kefiliz her zaman ya teşekkürler ScoutGs...!Teşekkürler yönetim...Şimdi sevinme sırası,şimdi Rosicky forması alma sırası haydi storelere beylerr!
 
Cevap: Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da !abi inşallah bu haberlewr doğrudur ya adamlar direk galatasaray da yazmışlar hadi ya cimbomum hadi
 
Cevap: Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da !Ali Sami Yen çimlerinde üzerinde parçalıyla Rosicky'i görmek nasıl bir mutluluktur ya..
 
Cevap: Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da !Valla bugün doğum günüm, ve bu haberler gerçekse en güzel doğum günü hediyem olur. İnşallah doğrudur.
 
Cevap: Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da !görünen o ki bu sene yine baros veya kewell forması alacağım :D
 
Cevap: Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da !arkadaşlar scoutgs den başka kaynak var mı? turkspora falan bakıyorum da yazmıyo rosicky i
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt