Tomás Ujfalusi - Fatih Terim T.D. Veliahtı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tomás Ujfalusi - Fatih Terim T.D. Veliahtı

Tomas%20Ujfalusi_2012_Galatasaray_Resimleri.jpg

Fatih Terim'den sonra Galatasarayımızın Teknik Patronluguna en sırıtmayan adayların ön sıralarında.
Bana kalırsa simdiden Terim Hocasının yanında birkaç sene kalfalık yaparak kariyerine baslamalı fikrindeyim..

tdlik için neye göre en sırıtmayan aday? bilmediğimden soruyorum

Takımla ve taraftarla ilişkilerinin olağanüstü seviyelerde iyi olması,
Kulüp tarihi ve beklentilerin büyüklüğü konusunda da bilgi sahibi olması,
Eski hocası TD si FT ile geçirdiği uyumlu sezonlardan birçok tecrübeye sahip olması.

Ve en önemlisi de;
Şimdiden kendisini mental olarak liderliğe hazır hissetmesi,
www.transfermarkt.com.tr/tomas-ujfalusi/profil/trainer/32565

Takımla ve taraftarla ilişkilerinin olaganüstü seviyelerde iyi olması,
Kulüp tarihi ve beklentilerin büyüklüğü konusunda da bilgi sahibi olması,
Eski hocası TD si FT ile geçirdiği uyumlu sezonlardan birçok tecrübeye sahip olması.

Ve en önemlisi de;
Şimdiden kendisini mental olarak liderliğe hazır hissetmesi,
www.transfermarkt.com.tr/tomas-ujfalusi/profil/trainer/32565

bunlar yeterlıyse hayırlı olsun şimdiden renkdaş nediyim. inşallah çok başarılı olur kulubede

Eğer Terimin yanında seneler geçirmeyi kabul ederse GS adına en az 20 senelik bir başarı zincirinin garantisi olabilir.

Bence yerliden devam edelim, mevcut yardımcılardan davala veya şaş denenebilir.
Davala iyi topçuydu ama TD lik sorumluluğunu taşıyabilecek kadar sağlam kişiliği yok..
Şaş çok duygusal. gerektiğinde kendini frenleyebilecek ve basın toplantılarında bile ağzına gem vurabilecek birisi değil. Çenesinden çok çekeriz...

TD lik aynı zamanda politikacilar kadar siyaset bilimi gerektirir bazen.

Hagi mayası bile tutmadı. CV'si boş adamların yerin değildir Galatasaray. Igor Tudor faciası yeni atlatılmış üstelik.
Onun için, hagi mayası tumadığı için zaten, terim in yanında birkaç sene kalfalık gerekliliği üzerinden başlıyoruz maceraya...
Belki ileride bir dönem milli takım TD lik bile olabilir

Son düzenleme:
haginin bi yıl terimle çalışmasını çok isterim ama kabul edermi öyle bişeyi bilmiyorum. terimin piontek şansı olmuş haginin öyle bi şansı olmadı hiç. bunun ve kendisinden önceki sıkıntılı dönemlerin acısını çekti hep.

haginin bi yıl terimle çalışmasını çok isterim ama kabul edermi öyle bişeyi bilmiyorum. terimin piontek şansı olmuş haginin öyle bi şansı olmadı hiç. bunun ve kendisinden önceki sıkıntılı dönemlerin acısını çekti hep.

İlk yıllarında olsa sorun etmezdi belki ama artık, o dönemleri geçip, hele ki başarısız GS sınavından sonra kendisine sıfırdan/silbaştan çıraklık teklifi olarak görerek gurur yapacaktır haklı olarak..

Yeni başkanın şimdiden FT ve ujfa ile görüşüp Terimle Şaş arasında bir mevki için anlaşmasının çok faydası olabilir.
Davala yolcu KESiNLiKLE.....
Sas da problem çıkarmazsa tabii ki..

T.D. olacak cap yok, Hasan ve Davala'da da yok. Levent olabilir mesela, ama pek sicak bakmiyorum.

Alman getireceksin, nasil Fenerbahce zamaninda Daum'a getirerek lige koydu sezonlarca aynisina yapacaksin.

Aah aah keske zamaninda Tuchel evet deseydi bambaska kadro olurdu suan.

Üst Alt