Toplantı Başlamak Üzere , Karar Bekleniyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Toplantı Başlamak Üzere , Karar Bekleniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkçası ülke olarak ceza alsak umrunda olmayacak, hatta buradan mağduriyet yaratacak bir görüş olduğu için başımızda her türlü sonuca açık olmak lazım. Gerekirse şike dönemindeki gibi UEFA'ya başvurulur bireysel olarak.

Bu maçın bütün gözlerin üzerinde olması nedeniyle 2024 ün Türkiye ye verilmesini istemeyenler tarafından provake edilerek antipropaganda malzemesi çıkarmaya yönelik operasyonel bir faaliyet olma ihtimali de pek mantıksız olmadığından gözardı edilmeyip üzerinde ciddi ciddi düşünülmeli...
2024 tercihleri incelenirken bu maç ve sonuçları kesinlikle olumsuzluklar/mazeretler arasında tutulacaktır.

Bana göre hükmen malubiyet kararı olmayacak. Maç seyircisiz kaldığı yerden devam edecek. Fbye 2-3 maç seyircisiz oynama cezası verilecek ama kupada çekecek bu cezayı. Kabak tolganın başına patlayacak, 4-5 maç ceza alacak. Bakın görün olacaklar bunlardır

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Iki tane it oglu it camia

Ikiside birbirinden serefsiz sahislar barindiran, isi gucu hukumetin oturma organini yalayip bi yerlere varmayi umit eden kulupler.

Çaylarını içip,keklerini yiyecekler.Sonra da verlen emri uygulayacaklar.

1.Seyircisiz baştan veya kaldığı yerden,
2.Pepe 1 maç,Tolga 2 maç,
3.Aziz,Aykut,Şekip 10 bin tl para cezası,
4.Fener'e 3 maç T.Kupasında geçerli kart bloke.

Üzerinde durulan formüllerin

1. Kaldığı yerden 11-10 devam (seyircisiz)
2. Maç iptal edilip seyircisi baştan oynatılacak (Pepe'nin cezası da kalkacakmış sus payı) (DÜNYA SAÇMASI OLUR)
3. Hükmen Beşiktaş

olduğu iddia ediliyor.

Eger kurallar izin veriyorsa , ben olsaydim , finale cikan takimin akhisar olmasinin da verdigi rahatlikla iki takimi da hukmen yenik sayardim

Fakat bununla alakali bir imkan var mi talimatnamede onu bilmiyorum , ama bir aciklik varsa onu zorlardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt