Torino, Marcao Transferi İçin Kesenin Ağzını Açtı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torino, Marcao Transferi İçin Kesenin Ağzını Açtı!

Marcao yu bizden direkt olarak kafa takımlar almaz öncelikle. Kafa altı takımlardan ise sadece İngiliz kulüpleri 20 nin üzerine çıkar bir defans oyuncusu için. Milli takımda oynamaması İngiliz kulüplerine gitmesini zora soktuğu için de gelecek teklifler maksimum 15 17 arası falan olur. O yüzden çok uçuk rakamlar beklemeyelim

Marcao için 15 milyon euro+ bonus 2 milyon gayet iyi teklif. Seneye değerinin artması söz konusu olmayacak maalesef bu sezon en iyi fiyata satılabilecek durumda. Nelsson için ise DK'yı beklemek gerek oraya gideceği net gibi ve oradaki kendi ve takımın performansıyla serbest kalma bedelini getirebilir. Kerem için de 15milyon üzeri teklifleri kabul ederdim ki kendisi de gitmek istiyor sanırım. Ben bu transfer deöneminde Marcao- Kerem- Mohamed- Cica'yı toplam 45 milyon euro ve üstüne satardım

Marcao'yu taraftar olarak biraz fazla abarttığımızı düşünüyorum ben. Hâlâ önemli defoları var.

15 veriyorlarsa satmamak enayilik olur bence. 2024'de kontratı bitiyor bu yaz satmazsak ya kontrat uzatmamız lazım ya da seneye 1 sene kontratı kalmışken düşük paraya satmamız lazım çünkü 2024 yazında bonservisi elinde transfer yapar. Biz de Arap kızı gibi camdan yağmura bakarız.

Nedense ben Marcao'nun ileri dönemde sorun çıkaracağını düşünüyorum kontrat mevzusunda. Avrupa Ligi'nde ratingleri ile falan göze batmışken satılmasından yanayım ben çünkü bundan daha fazlasını beklemiyorum ben. Zira en az 1 sene Avrupa'da yokuz, CL ise bundan sonra zaten her Türk takımı için hayal.

15-20 arasi bir fiyata satip ozan kabak'ı yerine almak lazim. Schalke tek haneli rakamlara bırakıyormuş ozanı bu fırsat kaçmaz. Hem yerli hem bizim altyapidan çıkma hem de daha genç tekrar yukseltip satariz avrupa'ya.

Bence de bu yaz satılmalı. Çok genç değil artık ve gelecek sezon Avrupa kupasız motivasyonu da yüksek olmaz bence. Milli takıma da çağırılmaz zaten artık.
18 üstü gelir güzel olur.
Kerem’de gidici sanki. İkisinden 35-40 kazanabilsek keşke.

Fenerin eziklerine 25 -30 veriyorsunuz

Bize gelince ise Çingen pazarliği yapıyorsunuz..

(Romen kardeşlerim alınmasın, lafın gelişi böyle dedim )

15 miş..

Sen 15 e artık değil markao bakkaldan tuz bile alamazsın

Üst Alt