Haber - Toroğlu: "Başakşehirli oyuncuları tebrik ederim. Ben sahada olsam farklı davranırdım, çok efendilermiş" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Toroğlu: "Başakşehirli oyuncuları tebrik ederim. Ben sahada olsam farklı davranırdım, çok efendilermiş"

Erman Toroğlu:

"Başakşehirli oyuncuları tebrik ederim. Ben sahada olsam farklı davranırdım, çok efendilermiş."

"Başakşehir'e 11 sarı kart verdiler Fenerbahçe karşısında. Ne yapmışlar acaba bu kadar. Bir takım bu kadar sarı gördüyse en az 4-5 kırmızı kart olması lazım. O zaman senin sarıların yanlış kardeşim? Ben futbolcu olarak bunu hissederim, hissetmiştir futbolcular."

"Sen beni hakem olarak delirtirsen ben sarı kart yerim, kırmızı kart yerim, ne kadar kart varsa yerim."

"Başakşehir, Fenerbahçe karşısında 1-0 öndeyken Oostervolde kırmızı kartlık hareket yapıyor. Başakşehir topçusu gösterilmesi gereken kart çıkmayınca 'Hee ben buradan çıkamam' diyor. Bu Suat Arslanboğa gibiler gelirler vazifelerini yaparlar giderler!"

“Yine hakemler ile tutunmaya devam ediyorlar. Pozisyon’da adamın ayağımı kırılması gerekiyordu?”

“Valencia takım arkadaşı İrfan ile çarpıştı ve sonra penaltı bekledi abi şaka mı bu?”

"TFF, 13 Ocak'ta bir talimat değiştiriyor. Bir yöneticiye hak mahrumiyeti cezası verildiğinde gün başına 10 bin TL vererek cezadan kurtulabiliyor."

" Param varsa, paramı bastırırım maçıma girerim. Şaka gibi geliyor. Böyle bir şey ilk defa duyuyorum hayatımda."

"Bana öyle dediler. Dalga geçmeyin oğlum benle dedim. Doğruymuş. 'Bu nasıl oluyor' demişler. 'Kulüpler Birliği bize getirdi, biz de kabul ettik' demişler."

Lucas Lima'nın topa müdahalesi penaltı mı? 🤔

🎙️ Erman Toroğlu: "Oyuncu kolunu çekiyor. penaltıyla alakası yok."

Arda Güler'i nasıl buldun?

🎙️ Erman Toroğlu: "Jorge Jesus kalacaksa, Arda Güler gitmeli."

[A Spor]

"Bir yönetici, hak mahrumiyeti cezasını gün başına 10 bin TL vererek kaldırabiliyor. Param varsa, paramı bastırırım maçıma girerim. Şaka gibi geliyor. Böyle bir şey ilk defa duyuyorum hayatımda."

Diğer konuda sorduğum sorunun cevabını burda buldum. Parayla ceza silip hakemle ittirildikleri maç sonrası hakeme sallayan Selahittin Baki. Hahhahahaha.

Fenerbahce yi bu boktan futboluna rağmen kolluyorlar ya en çokta o kanıma dokunuyor.

Bir bok oynamadan yarışın içinde tutmak için elinden geleni yapıyorlar. Sezon öncesi planlari iyi yapmışlar ama bilmedikleri Galatasarayı buyukluguymus

sike yapsan ancak dünkü kadar olur, bu suat arslanboga midir ne b.dur derhal düdügü astirilmali seref yoksunu herif

ne pis camia bu fb camiasi ya

ne pahasina olursa olsun bu sezon mutlaka sampiyon olmamiz lazim

Üst Alt