Toroğlu: "Sneijder'i kurban etmeye kalktılar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Toroğlu: "Sneijder'i kurban etmeye kalktılar"

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Galatasaray'ın 2-0 kaybettiği Östersunds maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Öne çıkanlar şu şekilde:

"Tudor ve Dursun Özbek, Sneijder'i kurban etmeye kalktılar. Galatasaray'da iki tane isim var biri Selçuk biri de Sneijder. İkisinden biri gidecekti."

"Şimdi kim gider bilemiyorum. Perde arkasında Galatasaray'da iki tane adam; Selçuk ve Sneijder. Hangisini tercih edersin?"

"Tercihlerini Sneijder'i göndermekten yana kullandılar. Takımın için tahlil yapıyorsunuz ama tahlilde karar vereceksiniz."

"Birinden biri kalacak. Kulüpleri teknik direktörler değil, yönetim idare eder. Bir başkan varsa olur bu. Bugün Galatasaray Lisesi Futbol Takımı sahadaydı. Bu kafayla gidemezler."

"Ben size vanayı gösteriyorum. Siz hala musluktan bahsediyorsunuz. Bu Tudor denen adamı ben biliyorum. Defans oynadı. Sneijder yapan adam, Tudor bozan bir adam. Seyirci gol atana sever. Defans yapanı değil."

Ajansspor - "Bu Tudor denen adamı ben biliyorum"

YouTube

Üst Alt