GSC Haber - Torreira: "Biz Uruguaylılar böyleyizdir, sahaya çıktığımız zaman tüm enerjimizi sahaya veririz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Torreira: "Biz Uruguaylılar böyleyizdir, sahaya çıktığımız zaman tüm enerjimizi sahaya veririz"

Lucas Torreira:

"Beni çok iyi karşılayan Türk milletine teşekkür ediyorum. Cumhuriyetin 100. yılı herkese kutlu olsun."

"Çok büyük bir takım için oynuyorum. Biz Uruguaylılar böyleyizdir, sahaya çıktığımız zaman tüm enerjimizi sahaya veririz."

"Gol aklımda, çok uzun süredir aklımda. Bununla ilgili kendimi kaygılandırmıyorum. Arkadaşlarım, hocam, taraftarlar için mücadele ediyorum her zaman. Gol de geliyor, onu hissediyorum. Ben çalışmaya devam edeceğim umarım golü de yakın zamanda atacağım."

Lucas Torreira: "Gol aklımda, çok uzun süredir aklımda. Bununla ilgili kendimi kaygılandırmıyorum. Arkadaşlarım, hocam, taraftarlar için mücadele ediyorum her zaman. Gol de geliyor, onu hissediyorum. Ben çalışmaya devam edeceğim umarım golü de yakın zamanda atacağım."

Üst Alt