GSC Haber - Torreira: "Dışarıda bazı konuşmalar geçiyor olabilir fakat kesinlikle ben burada çok mutluyum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Torreira: "Dışarıda bazı konuşmalar geçiyor olabilir fakat kesinlikle ben burada çok mutluyum"

1692485299327.png

Futbolcumuz Lucas Torreira, Trabzonspor’u 2-0 mağlup ettiğimiz karşılaşmanın ardından düşüncelerini yayıncı kuruluşa aktardı.

Torreira’nın açıklamaları şu şekilde:

“Gerçekten çok mutluyum, tekrardan takıma döndüğüm için. Takımla birlikte tekrardan çıktım uzun bir aradan sonra. Zor bir sakatlıktan sonra geri döndüm. Takım arkadaşlarımla birlikte maça çıkabildiğim için çok mutluyum. Her şeyimizi vereceğimiz bir maça çıkacağımızı biliyorduk zaten. Hafta boyunca çok iyi şekilde çalıştık. Kendimi iyileştirip takıma dönebilmek için elimden gelen her şeyi yaptım. Taraftar da beni yalnız bırakmadı. Hayatımızı önümüze koymamız gerekiyor böyle maçlarda. Deplasmanda beraberlik yaşamıştık. Bu maç mükemmel olacağını düşündük. Kendimizi göstermemiz gerektiğini düşündük. Kayseri’deki beraberlikten sonra bizi motive eden bir maç oldu bu.

Teknik ekibin bizden istediği bir şeydi. Geçen sene de çok iyi yaptığımız bir şeydi. Olabildiğince rakip yarı sahada topları geri kazanıp pozisyonlar yaratmak. Bu sezon da aynı şekilde devam ediyoruz. Ben zaten çok keyif alıyorum. Çok mutluyum bu formayı giydiğim için. Takımın bir parçası olduğum için. Hepiniz beni çok iyi şekilde karşılıyorsunuz. Dışarıda bazı konuşmalar geçiyor olabilir fakat kesinlikle ben burada çok mutluyum. Elimden gelen her şeyi yapacağım.”

Üst Alt