GSC Haber - Torreira ve Barış Alper Yılmaz ile Sözleşme Uzatıldı! Abdülkerim Son Aşamada - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Torreira ve Barış Alper Yılmaz ile Sözleşme Uzatıldı! Abdülkerim Son Aşamada

Barışa çıkış maddesi konmalı klüplerin feci şekilde kafaya takabileceği bir profile dönüştü.
Çıkış maddesi, alıcı kulübün ve gitmek isteyen oyuncunun yararınadır. Satıcı kulübün elini bağlar...

Mesela Sacha için serbest kalma bedeli söz konusu olsa 5-10 milyona çırak çıkardık. 1 milyona aldığın adamın serbest kalma bedeli ne kadar olabilirdi?..Öyle bir madde olmazsa, işine gelirse satar, gelmezse satmazsın. Kim Min Jae' nin serbest kalma bedeli vardı da 18 milyona gitti. Yoksa hem bir sezon daha bırakmaz, hem de daha yüksek fiyata satarlardı. Yerine saçma sapan adamlar aldılar Allahtan...

torreira beni cok sasirtti ya. Takimi sahiplenen benimseyen boyle karakterli yabancilara cok saygi duyuyorum. Banane diyip siradan takilip parasini alabilir ozellikle yabancilar. Bu tarz kalite ve karakterli bi takim iskeleti kurunca basari devaminda otomatik geliyor.

apokerim ile yeniliyorsak muhtemelen nelsson transfer yapabilir diye düşünüyorum. 20 den az olmamak kaydıyla tabi

gerçi kontrat süresini bilmiyorum 1 yılı kalacaksa vs. nasıl yaparlar emin değilim.
Valla abdülkerim canımız ciğerimiz farklı meziyetleri de var elbet ama nelsson farklı bir herif.
Aralarında da bayağı yaş farkı var.
Ben abdülkerime 15 veren çıkarsa abdülü satardım.

Nelssonu da ikna etmeleri gerek. Buraya aitlik hissetsin 5 sene kafamız rahat takılalım
ahhh keşke. gs gibi takımın stoper rotasyonu böyle olmalı. sanchez-nelsson-apokerim-emin. emin de gittiği ligde en iyi statslere sahip stoperlerden biri oldu gencecik yaşında.

ancak gel gör ki nelsson muhtemelen bu yaz artık transfer yapar yahu. bu sene başında bile zor tuttuk adamı.

Üst Alt