GSC Haber - Torreira'dan Paredes'e Galatasaray'a Gel Çağrısı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Torreira'dan Paredes'e Galatasaray'a Gel Çağrısı!

bilim adamları, imamlar, papazlar ve hatta amerikan başkanından oluşan bir heyet vallahi araştırsın şu floryanın suyunu... kim okudu üflediyse ona verelim...

Yav gerçekten soruyorum bu paredes bizim tam istediğimiz oyuncu mu ? Kesin paredes 6 no oynayacak 8 6 arası torreria oynayacak .
Angelino'nun olduğu bir denklemde evet.
doğru bir 10 no ile Zaniololu Keremli İcardili ve alternatifli hücum hattında Paredes gibi kesiciyle Torreira göbeğe gayet iyi olur.
Bu arada Paredes'e Mehmet Topal gibi bakılmasıda ilginç seni tenzih ederek söylüyorum.

Bu adamın diğer özellikleri ligdeki emsallerinin üzerindeyken kesiciliği çok önde.

Angelino'nun olduğu bir denklemde evet.
doğru bir 10 no ile Zaniololu Keremli İcardili ve alternatifli hücum hattında Paredes gibi kesiciyle Torreira göbeğe gayet iyi olur.
Bu arada Paredes'e Mehmet Topal gibi bakılmasıda ilginç seni tenzih ederek söylüyorum.

Bu adamın diğer özellikleri ligdeki emsallerinin üzerindeyken kesiciliği çok önde.
Paredes'İn asıl özelliği kesici değil pasör olması sanırım

Üst Alt