Torrent, Her İki Başkan Adayına Ayrılmak İstemediğini Aktaracak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torrent, Her İki Başkan Adayına Ayrılmak İstemediğini Aktaracak

1654254687170.png

4 Temmuz’a kadar takıma izin veren İspanyol teknik adam, ligin bitişi ile ülkesine gitmişti. Seçim tamamlandıktan sonra İstanbul'a dönmesi beklenen Torrent, sürpriz bir karar ile tatilini yarıda kesti ve dün akşam Galatasaray NEF-Anadolu Efes maçını izledi.

59 yaşındaki çalıştırıcının, seçime kadar ki süreçte yeni yönetime kapsamlı bir rapor hazırlamak için geldiği öğrenildi.

Galatasaray ile 1 yıllık sözleşmesi daha olan Torrent’in sarı kırmızılılardan ayrılmak istemediğini ve her iki başkan adayına da bunu bildireceği öğrenildi. Torrent’in raporunda mevcut kadronun durumu, gidecek ve gelecek oyuncuların listesinin olacağı kaydedildi.

Yeni yönetim, Torrent ile çalışmak istemezse tazminat maddesi devreye girecek. İspanyol teknik adamın kontratı, tek taraflı fesih edilirse sözleşmesinde 1.5 milyon avroluk tazminat olduğu ifade edildi.

TRT Spor

Burak Elmas ödesin diyeceğim de Torrent'in maaşına gelene kadar sormamız gereken çok şey var.. Kontratı olan adam tabii ki gitmek istemez, eline verirsin tazminatını gider. Basın da bu konuyu taraftarın tansiyonu yükselsin diye fazla kalıyor. Torrent başarısız elbette de adam sanki kendi kendine geldi yerleşti kulübe.

Adam öyle ya da böyle teknik direktörümüz saygıyı hak ediyor sanki değil mi arkadaşlar zorla gelip konmadı ya kulübe

Adam öyle ya da böyle teknik direktörümüz saygıyı hak ediyor sanki değil mi arkadaşlar zorla gelip konmadı ya kulübe

Bana biraz zorla konduruldu. gibi geliyor. Düzgün kariyeri olmayan, hocalık performansı olmayan adamı sırf kovamasınlar diye kapı gibi kontrat ve tazminatla takımın başına geçirmişler. Baya art niyet aranacak bir durum.

Bana biraz zorla konduruldu. gibi geliyor. Düzgün kariyeri olmayan, hocalık performansı olmayan adamı sırf kovamasınlar diye kapı gibi kontrat ve tazminatla takımın başına geçirmişler. Baya art niyet aranacak bir durum.
Art niyet hoca da değil başkana kesilir o getirdi torrent mi gelip kovdu hocayı ?

Üst Alt