Torrent: "Karar verdik, ekibimle birlikte 3 sene daha Galatasaray'da kalmak istiyoruz" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torrent: "Karar verdik, ekibimle birlikte 3 sene daha Galatasaray'da kalmak istiyoruz"

Bunu diyen adam da ligin sonunda sahada bayılacak olan keremi 88 dakika, 37 yaşındaki babeli de 86 dakika sahada tutan adam. Kardeşim kim sana güvensin de topçu alsın.,

Yönetim dedi diye ardayı jubile yapacağı maça almıyorsun, 86 dakika değişiklik yapmıyorsun, altyapıdan 1 tane topçuya 5 dakika şans tanıyayım demiyorsun. Sonra yunus akbaba falan varmış.

Yav he. Yol al kardeşim senden bir halt olmaz.

Kiev maçında oynamıştı 2. Yarı.. Bu çocuğun nedense adı pek geçmiyor iyi istatistik kasmadigi için ama kilit paslarda ara paslarda falan epey becerikli.. Cicaldauyla falan ugrasacagimiza son 3-4 maçta sans versek bir görmüş olurduk A takım seviyesinde
Ben eren aydından da baya ümitliyim. Bu sene bile kadroda olsa sanki defansın arkasına koşu atma işine derman olurdu gibi

Ft'ye gönderme yapıyor.
Karıştırma ortalığı işimi yapamıyorum diyor.
Bize de istediğim kadar kalırım, parayı vermezsen bir yere gitmiyorum diyor.

Kimse yemez bunu, yeni gelen yönetim de ilk bunu yollar.

maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg

Derbileri ve ligin iyi takımları ile içeride oynadığın devreyi 3 takviyeye rağmen 17 maçta 24 puan alarak kapatmamışsın boş laf yapıyorsun gelmiş.

İçeride Kasımpaşa,Sivas gibi hedefsiz takımlara yenil, Kayseri maçını kazanama Avrupa’dan uzak bırak takımı sonra hede hödö

O laf soktuğun Terim en kötü 3. yapmıştı ikinci yarı.

Geçsin bu ağızları

Aura eksikliği var biraz da Dome'da. İşçi tipli herifleri ezmek bu kültürsüz toplumun DNA'sında vardır. Pistiolis gibi bir aurası olsaydı daha az vurulurdu eminim.
Hocanın havasından bizene?Torrent ilk geldiğinde ben dahil çoğu kişi destekliyodu başarısız oldu eleştirmek hakkımız.Basket hocası geldi 9 maç kazandı tabi ki övülecek.Bunun tiple alakası yok.Hem kendi ülkenin vatandaşına böyle tepeden bakmak da güzel işmiş Oxford mezunusun heralde :D

Hahahaa büyüksün hocam ama bunlar bunu bile anlamaz
Hiç kimse anlamamış adamın ne dediğini
“3 sene daha buradayım” lafı hiç tanıdık gelmedi mi bir yerlerden?
Sıfır megaloman bir adam sözleşmesi olmamasına rağmen “Karar verdik 3 sene burdayız” diye neden diyor acaba??
Halbuki arada “bazıları kulüp kendisine ait gibi davranıyor” falan da demiş
Terim’den hala kurtulamadı bu kulüp kimse farkında değil
Kurtulmadıkça da çiftliği olmaya devam edecek
Adam kör göze parmak sokuyor, giderim kalırım, başkası gelir gider ama siz harcamaya devam edeceksiniz, bunu anlayamayacaksınız diyor

Bugün izlediğim futbolu 4 ay öncekine kat kat tercih ederim
Resmen batırmışlardı takımı, tek özgüvenli adam kalmamıştı, korner, duran top yok, atak org. yok, basit hatalar, herkes sakat, adam ölüyü diriltti, ama masa başı medya sosyal medya operasyon devam ediyor

Hahahaa büyüksün hocam ama bunlar bunu bile anlamaz
Hiç kimse anlamamış adamın ne dediğini
“3 sene daha buradayım” lafı hiç tanıdık gelmedi mi bir yerlerden?
Sıfır megaloman bir adam sözleşmesi olmamasına rağmen “Karar verdik 3 sene burdayız” diye neden diyor acaba??
Halbuki arada “bazıları kulüp kendisine ait gibi davranıyor” falan da demiş
Terim’den hala kurtulamadı bu kulüp kimse farkında değil
Kurtulmadıkça da çiftliği olmaya devam edecek
Adam kör göze parmak sokuyor, giderim kalırım, başkası gelir gider ama siz harcamaya devam edeceksiniz, bunu anlayamayacaksınız diyor

Bugün izlediğim futbolu 4 ay öncekine kat kat tercih ederim
Resmen batırmışlardı takımı, tek özgüvenli adam kalmamıştı, korner, duran top yok, atak org. yok, basit hatalar, herkes sakat, adam ölüyü diriltti, ama masa başı medya sosyal medya operasyon devam ediyor
Renktaş şu noktada anlaşalım derim

4 ay evvelki futboldan iyi oynamamız

bu stajyer adamın başımızda kalmasını geçerli kılmaz zannımca

Terim konusunda haklısın

Demoklesin kılıcı gibi her gelen teknik direktörün kafasının üzerinde olacak

Ama Torrent denen stajyer de bizde kalmayı hak etmiyor

1 ay sonra burada olmayacağını bile birisinin 3 yıl gibi iddialı söylemleri enteresan. " Kulüpler taraftarındır " demiş bay Torrent ama zaten taraftar Nef stadyumunda her maç seni protesto ediyor. Taraftar gözünde de bir değeri yok.
Saçma sapan konuşup uzatmasına gerek yok aslında kim gelirse gelsin verecek parasını gidecek.

Üst Alt