Torrent: "Oyuncularımla, taraftarımızla gurur duyuyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torrent: "Oyuncularımla, taraftarımızla gurur duyuyorum"

1647548726844.png

Galatasaray UEFA Avrupa Ligi'ne veda etti. Sarı-kırmızılılar son 16 turu ikinci maçında Barcelona'ya 2-1 mağlup ederek turnuvaya nokta koydu.

Domenec Torrent: "Oyuncularımla, taraftarımızla gurur duyuyorum."

Domenec Torrent: "Taraftarımızın desteği sayesinde, beraberlik ümidiyle son dakikaya kadar oynadık."

Domenec Torrent: "Pedri'nin bireysel çabasıyla ilk golü atıp beraberliği yakaladılar. İkinci gol ise ilginç, ben o kuralı anlamıyorum, 10 kişi olduğumuz halde sahada o sebeple oyuncumuz dışarıdaydı ve hakem devam etmesi gerektiğini söyledi kurallara uyarak ve ikinci golü yedik."

Domenec Torrent: "Bence takım doğru yolda ilerliyor, bu yolda ilerlemeye devam etmeli. Süper Lig'de olabilecek en yüksek seviyede ligi bitirmeye çalışacağız"

Domenec Torrent: "Düşüncem o ki güzel bir maç çıkardık. Barcelona'ya karşı bu şekilde mücadele etmek kolay değil."

Turun genelinde iyi oynattı ama tek eleştirim şu Morutan'ı Babel yerine oynatmaması. Adam oynadığı 10 dakika içinde bile farkını gösteriyor bence. Yine de genel olarak doğru ve mantıklı bir oyun oynattı kadromuzun kalitesi bu kadarına müsade ediyor. Ligde artık ciddi bir yükselişe geçmemiz lazım umarım Torrent başarılı olabilir.

Üst Alt