Torrent: "Siz de Terim'i sevip bize destek olabilirsiniz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torrent: "Siz de Terim'i sevip bize destek olabilirsiniz"

Doménec Torrent (59) Santa Coloma de Famers'da doğdu ve Girona takımlarının çoğunda orta saha oyuncusu olarak oynadı; Palafrugell, Palamós, Girona... Ta ki bir gün Pep Guardiola hayatını değiştirip onu Arria'ya asistan olarak götürene kadar..

AS : Yaşadığınız yerlerin en iyisi ve en kötüsü hangisidir?

DT : ''Her şehrin bir ruhu vardır. Rio'da sahillerde insanlarla kaynaşırken Newyork'ta bisikletle geziyordum.

AS : ''Ya İstanbul?''

DT: ''Keşfedilecek birçok bohem mahallesi olan, insanların büyüleyici olduğu devasa bir şehir İstanbul. Ama gerçek şu ki, iki aydır kaptayız, kent merkezinin dibinde yaşıyoruz ama ne yazık ki ne Ayasofya'yı ne de Kapalıçarşı'yı daha hiç göremedim''

AS : ''Dil konusunu nasıl çözüyorsunuz?''

DT : ''İnsanlar her zaman sizi anlamaya ve size yardım etmeye isteklidir. İşin iyi yanı, basının manşetlerini, televizyondaki haberleri ya da tezahüratları. Benim hakkımda iyi konuştukları fikrine alışıyorum. Daha huzurlu yaşıyorsunuz.

DT : ''Koçluk yaptığım ilk maç Hatay'a gittik. Suriye sınırına yakın, havaalanının dışına iner inmez, iki kilometre boyunca meşalelerle yol kenarına yerleştirilmiş bir kalabalık vardı. Endişeyle sordum, "Rakip takımdan mı?" "Hayır, onlar bizim" dediler. Büyüklük budur işte..''

AS : ''Fatih Terim gibi bir efsanenin yerini almak zor oldu mu?

DT : “Terim bu kulübün bir parçası. Ona saygı duyuyorum ama kulübe kötü bir zamanda geldik. Taraftardan Terim'i unutmasını isteyen yok. Siz de Terim'i sevip bize destek olabilirsiniz. Biz gelmesek başkası gelirdi.''

AS : ''Takımın durumuna rağmen taraftar desteğini sürdürüyor mu?

DT : ''İnsanların coşkusu etkileyici. Kazanmaya alışkınlar ama ne olursa olsun takıma koşulsuz destek veriyorlar. Onlar için Avrupa Ligi'nde Barcelona'ya karşı oynamak, başarısız olamayacağımız bir olay''

DT : ''Barcelona karşısında hassas, fiziksel sürüklenme anları yaşayacağımızın farkındayız. Barcelona kalitesi nedeniyle maçta bizi domine edecek anları olacak. ve hatta bizi ezecek: ve o zaman stadyumun bize yardım etmek için üzerine düşeni yapması gerekiyor.''

Ben bu hocayı seviyorum ama Fatih hocalara destek oluyorum
22745.jpg

Ztn destekliyor taraftarlarımız merak etmeyiniz.
Bu kisima cevap verdim. Diger konuya sanmiyorum ama belki 3 - 5 kisi vardir da zaten onlari daha cok mac sonlari goruyordum.

neye hayır dediğini anlamadım pek. şimdi torrent lehine şeyler söyleyenlerle zamanında ft lehine şeyler söyleyenleri birbirinden farklı görmek saçma. şimdi ft lehine şeyler söylerken torrent ismini boo'layanlar ve zmnında ftnin gitmesi için takımın kaybetmesini isteyen tipleri de ayrı görmemek lazım. 2 taraf da hain. o yüzden karşı çıkmana davetiye çıkaracak bişey yazdığımı düşünmüorum ya da neden karşı çıktığını çözemedim

İşine gelince bu takımı ben kurmadım terim kurdu demesini biliyor ama. Bu adamı sevmedim sevemeyeceğim ama Barcelona maçında desteğim tam. İnşallah seneye Okan Buruk’la devam ederiz.

Üst Alt