Torrent: "Yarın kalemizi Pena koruyacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torrent: "Yarın kalemizi Pena koruyacak"

Küme hattından uzaklaştık iyi durumdayız tehlike yok diyor teknik adamı

Sezon sonu Barcelona’ya dönecek oyuncusu da çıkıp, inşallah dönerim Xavi beni gör diyor.

Saygısızlar

Ben Başkan olsam şu dakika yarın maça çıkmıyorsunuz Barcelona’da tribünden izleyebilirsiniz taraftarı olduğunuz takımı gönül rahatlığı ile derdim.

Küme hattından uzaklaştık iyi durumdayız tehlike yok diyor teknik adamı

Sezon sonu Barcelona’ya dönecek oyuncusu da çıkıp, inşallah dönerim Xavi beni gör diyor.

Saygısızlar

Ben Başkan olsam şu dakika yarın maça çıkmıyorsunuz Barcelona’da tribünden izleyebilirsiniz taraftarı olduğunuz takımı gönül rahatlığı ile derdim.

Renktaş pena kişisel gelişimi konusundaki soruya cevap verdi,çocuk doğma büyüme damarımı kesseniz sarı kırmızı akarlardan değil,mesela şöylede demiş biz buraya turistik geziye gelmedik oyunumuzu oynayacaz demiş.barcalıda kalkıp vay hain mi demeli.

Çocuk profesyonelce işini yapsın yeterli bizim için

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Renktaş pena kişisel gelişimi konusundaki soruya cevap verdi,çocuk doğma büyüme damarımı kesseniz sarı kırmızı akarlardan değil,mesela şöylede demiş biz buraya turistik geziye gelmedik oyunumuzu oynayacaz demiş.barcalıda kalkıp vay hain mi demeli.

Çocuk profesyonelce işini yapsın yeterli bizim için

Ne olursa olsun.

Galatasaray çok büyük bir kulüp. Barcelona taraftarıyım ve orada kontratım var ama Galatasaray’ın futbolcusuyum, yarın onlara zorluk çıkarmak için elimden gelenin fazlasını daha yüksek bir motivasyon ile yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın gibi bir şey demeliydi.

Sene sonu inşallah dönerim, Xavi’yi etkilemek istiyorum tarzı küçük düşürücü.

Torrent’de ekibe katılsın oldu olacak yardımcı olarak.

Bence kabul edilebilir değil.

"Buraya gelmemde büyük katkısı olan başkanıma teşekkür ediyorum. Ancak burada kiralığım. Galatasaray'a döneceğim. Burada kendimi ne kadar geliştirirsem, Galatasaray'a da o kadar güçlü döneceğim"

Buna benzer aciklama olmus

Bu herif takımın başında kalırsa (ki hiç sanmıyorum) Muslera'yı yer. Gönderir. Çünkü adamda ayağı temiz kaleci takıntısı var. Oyunu paslaşarak başlatma vesaire. Muslera'nın da bu konuda zaafı var. O yüzden eğer takımın başında kalırsa, Muslera ile devam etmeyeceğim falan filan diyebilir bu.
Burak elmas, yardımcı eleman ve sapık yöneticinin bundan sonra bize yapabileceği tek hizmetleri Muslera nın sözleşmesinden çıkmayı başarmak olur.
Aldığı paraya göre kontenjan ve performans çok can sıkıyor. Küstürüp az bir tazminatla gider belki diğer türlü 2 yıl daha kalırsa ne efsaneliği kalır ne sempatisi

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne olursa olsun.

Galatasaray çok büyük bir kulüp. Barcelona taraftarıyım ve orada kontratım var ama Galatasaray’ın futbolcusuyum, yarın onlara zorluk çıkarmak için elimden gelenin fazlasını daha yüksek bir motivasyon ile yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın gibi bir şey demeliydi.

Sene sonu inşallah dönerim, Xavi’yi etkilemek istiyorum tarzı küçük düşürücü.

Torrent’de ekibe katılsın oldu olacak yardımcı olarak.

Bence kabul edilebilir değil.

türkiyenin en büyük klübüyüz ,stadı gezmeye gelmedik ,buraya mücadele etmeye geldik demeside bi nevi dediklerine yakındır şahsi görüşüm.

Sahada herşeyini versinde önemli olan o

Burak elmas, yardımcı eleman ve sapık yöneticinin bundan sonra bize yapabileceği tek hizmetleri Muslera nın sözleşmesinden çıkmayı başarmak olur.
Aldığı paraya göre kontenjan ve performans çok can sıkıyor. Küstürüp az bir tazminatla gider belki diğer türlü 2 yıl daha kalırsa ne efsaneliği kalır ne sempatisi

Benim gözümde sempatisi asla bitmez. Efsaneliği de. Benim gözümde Galatasaray için Hagi neyse, Muslera da odur.

Bu nasil tercuman, nasil ceviri! Basit bir tercuman isini bile halledemiyor yonetim. Adam tahtaya kaldirilmis ilkokul ogrencisi gibi konusuyor. Yok artik!! Rezil etmeye devam ediyorsunuz Galatasaray'i..

Benim gözümde sempatisi asla bitmez. Efsaneliği de. Benim gözümde Galatasaray için Hagi neyse, Muslera da odur.
Şu için benim de öyle
Yüzde 99 umuz için de
Ama performans düşük olup yüksek ücretle yatarak devam ederse duygular da düşünceler de değişir
Selçuk İnan ilk 2-3 yıl harika oynadı sevdik ama sonraki 3 yıl dökülen performansına rağmen milyon euroları götürdükçe azaldı bitti sevgisi.
Kısaca nando nın tadında bırakması eğer bırakmıyorsa gönderilmesi bizim için iyi olur.

Şu için benim de öyle
Yüzde 99 umuz için de
Ama performans düşük olup yüksek ücretle yatarak devam ederse duygular da düşünceler de değişir
Selçuk İnan ilk 2-3 yıl harika oynadı sevdik ama sonraki 3 yıl dökülen performansına rağmen milyon euroları götürdükçe azaldı bitti sevgisi.
Kısaca nando nın tadında bırakması eğer bırakmıyorsa gönderilmesi bizim için iyi olur.

1,5 yıl oynadı , harika denebilecek ilk geldiği sezon sadece...

Galatasaray'ın kalibresini, değerlerini hayatı boyunca anlayamayacak bir adamı hoca yaparsanız çıkar böyle konuşur işte.

Şu için benim de öyle
Yüzde 99 umuz için de

Yanında Melo varken harikaydı Melo gitti kel göründü

Mi Note 10 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kadroya gel. CL ceyrek final yolunda rakibin B takiminda yer alip tekrar oraya donmeye can atan bir kaleciyle onlarin karsisina cikiyoruz.

Ama Pena efso olabilir gercekten adam gibi bir mac cikarirsa.

Üst Alt