Torrent: "Yeni sezonda burada kalırsam, altyapıdan birçok gence şans vereceğim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torrent: "Yeni sezonda burada kalırsam, altyapıdan birçok gence şans vereceğim"

Domenec Torrent: "Bu maçı aslında tuzak gibi de düşünebilirsiniz. Çok önemli bir maçtan çıktık, sonra ligin sonuncusu ile oynayacağız. Bunlara mental olarak takımın hazır olması lazım."

Domenec Torrent: "28 tane oyuncumuz var, 5 tanesini dışarıda bırakmamız gerekiyor. Altyapıdan da oyuncu getirsem, daha fazla oyuncuyu dışarıda bırakmak zorundayız. Bugün maçları vardı, gidip onu izledim. Genç oyunculara çok güveniyorum, sezon da henüz bitmedi.

Domenec Torrent: "Yeni sezonda burada kalırsam, altyapıdan birçok gence şans vereceğim."

Domenec Torrent: "Fenerbahçe maçından sonra Galatasaray için lig bitti diyenler var. Bu yanlış bir düşünce. Taraftarlarımız için, armamıza saygı için sezonu olabilecek en iyi şekilde bitirmeliyiz."

Heralde foruma katıldığımdan beri ilk defa sövecektim ... onun yerine klavyeme kahve döktüm 15 dakikadır temizlik yapıyorum , küfürler yüksek seste çıktı zaten yeterince...

Üst Alt