# Torric Jebrin - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Torric Jebrin

Cevap: Cim Bom'a bir Ganalı iddiası

Bucaspor'un altyapısında oynayan arkadaşım var; Torric için çok havalı diyor. İstanbul'da falan kendini kaybeder ama denemekten zarar gelmez :)

Dilimde tuy bitti bu adami onere onere al getir maliyeti az super oyuncu fistik gibi olur asiri sekilde sevinirim bu adam gelsin

Bu adamın söle adam akıllı bir fotosu yokmu acaba,ya dili dısarıda ya da agzı kaymıs:asd:

Saçmalamasınlar...

Jebrinin ne işi var Galatasaray'da. Ben izmirliyim. Zaman zaman buca maçlarına giderim. Jebrin teknik ama son derece zayıf bir futbolcu. Üflesen yere düşüyor. Bank Asyayı zor kaldırıyor, süper ligi nasıl kaldırsın. Kaldı ki bizim hedefimiz Avrupa.

Oyun stili olarak Emre çolağın kopyası. Sadece pasaportu ve rengi değişik.:asd:

Saçmalamasınlar...

Jebrinin ne işi var Galatasaray'da. Ben izmirliyim. Zaman zaman buca maçlarına giderim. Jebrin teknik ama son derece zayıf bir futbolcu. Üflesen yere düşüyor. Bank Asyayı zor kaldırıyor, süper ligi nasıl kaldırsın. Kaldı ki bizim hedefimiz Avrupa.

Oyun stili olarak Emre çolağın kopyası. Sadece pasaportu ve rengi değişik.:asd:

En son Bucaspor maçını izledin mi?

Arkadaşlar Jebrin'i bana sorun.Şu an ki Galatasaray'da belki de tek eksik onun bölgesi.Buca eğer vaktinde oynatmaya başlasaydı belki de Bank Asya'yı görmezdi.Asist yönü oldukça kuvvetli, muazzam bir sol ayağı var.Selçuk'a partner için biçilmiş kaftan bence.Çok mutlu oldum adı bizimle geçince.Umarım Okan Salmaz ile beraber alınırlar devre arasında.

koordinasyonu eksik olan tipik bi afrikali futbolcu.. o yuzden bank asyada..

Cevap: # Torric Jebrin

Bu kim ya. Bize takımda direk oynayacak 5 oyuncu gerek. Sol bek, Orta saha, Sağ açık, Sol açık, Forvet

Üst Alt