Tottenham Hotspur Takip Başlığı - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Hotspur Takip Başlığı

Tottenham Teknik Direktörü Nuno Espirito Santo, pazar günü oynanacak Manchester City maçında Harry Kane'in forma giyebileceğini açıkladı.

Parayı veren düdüğü çalar. Çıkan haberlere göre dünyanın en iyi forvetlerinden biri için gelen teklifler saçma ve komik. Bu şartlar altında ayrılacağını sanmıyorum.
125 milyon euro istiyorlardi sanirim? City zaten neden Grealish'i aldi anlamadim o paranin ustune biraz daha koyup Kane alinabilirdi cok rahat.

Cus o parayi ruyasinda anca gorur, 28 yasinda bir santrafor icin cok para. Yasi 23-24 olsaydi neyse.

Onceki mesajda dedigim gibi şu piyasada bence gayet makul bir istek. Sonuçta oyuncu dünyadaki en iyi 3 forvetten biri. Satılmazsa da bir kaybı olmaz kulübün. Yani kısacası benim istediğim para bu, almak isteyen parayı getirir oyuncuyu alır diyor Levy başkan.

Onceki mesajda dedigim gibi şu piyasada bence gayet makul bir istek. Sonuçta oyuncu dünyadaki en iyi 3 forvetten biri. Satılmazsa da bir kaybı olmaz kulübün. Yani kısacası benim istediğim para bu, almak isteyen parayı getirir oyuncuyu alır diyor Levy başkan.
Sakatlik problemi de var, kimse vermez bence de cok yuksek bir rakam. Oyuncu ama gitmek istiyor benim bildigim yani mutsuz bir Kane'in kalmasi da ne bilim, sonucta bir transferi hakediyor kulubun de bunu dusunmesi lazim.

Sakatlik problemi de var, kimse vermez bence de cok yuksek bir rakam. Oyuncu ama gitmek istiyor benim bildigim yani mutsuz bir Kane'in kalmasi da ne bilim, sonucta bir transferi hakediyor kulubun de bunu dusunmesi lazim.

Bakalım artık. Ben takımın bir sempatizanı olarak tabi ki Kane'in kalmasını istiyorum. Ama sonuçta köle ticareti de değil bu iş. Bütün tarafları tatmin eden bir teklif olursa zaten gidecektir. Ama şu anda bu çok mümkün gözükmüyor.

Bence Levy satmak istiyor Kane'i, Mou belgeselinde bile hissetmiştim hatta o dönem pandemi ve sakatlık olunca tüm planları bozuldu.

Martinez iyi hoş ama bambaşka bir profil.
Levy herkesi satmak ister adamın herhangi bir şekilde oyuncu, aidiyet, bağlılık takıntısı yok. Ama koparabildiği kadar parayı koparmadan da kimseyi bırakmaz. Geçen sene devre arasında Dele'nin gidişine bu yüzden itiraz etmişti

Üst Alt