Tottenham Hotspur Takip Başlığı - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Hotspur Takip Başlığı

Mou gittikten sonra takım biraz daha derli toplu oynamaya başladı. En çok merak ettiğim konu Mason'la devam mı edilecek yoksa yeni bir td mi gelecek? Her şartta Kane'in kolay kolay ayrılabileceğini düşünmüyorum. Levy oyuncu alırken cimri bir adam evet ama satarken de karşıdaki kulübün donuna kadar almadan oyuncusunu bırakmaz. Hele hele söz konusu oyuncu Kane ise...

Mou gittikten sonra takım biraz daha derli toplu oynamaya başladı. En çok merak ettiğim konu Mason'la devam mı edilecek yoksa yeni bir td mi gelecek? Her şartta Kane'in kolay kolay ayrılabileceğini düşünmüyorum. Levy oyuncu alırken cimri bir adam evet ama satarken de karşıdaki kulübün donuna kadar almadan oyuncusunu bırakmaz. Hele hele söz konusu oyuncu Kane ise...
Bielsa ve Benitez konuşuluyormuş son zamanlarda. Mason ise teknik ekipte yer alabilirmiş. Ama bi hoca gelmeden Kane (çok ısrar edip) giderse herhangi bi hocanın yanaşacağını düşünmüyorum o zaman Mason ile devam edilir.

Şu piyasada Kane'in yeri tam olarak asla dolmaz da acaba Son durur mu? Lamela - Dele ikilisini de totalde 80'e okutsalar aslında rekor kırılır 0'dam takım yapılır

Kane'nin yeri kalite olarak doldurulamaz belki ama tarz olarak daha güçlü ve hızlı bir forvet alınırsa takımın oyunu da iyi yönde değişebilir. Valla hazır Kane satılıyorken kim var kim yoksa satsınlar hakkaten. Takım hiçbir kupa kazanmamasına rağmen garip bir doymuşluk var. Barella ve Darmsgaard haberleri vardı. Bu tarz adamlar alınıp başarıya aç müthiş bir takım kurulabilir.

Romero-Dier-Kounde gibi bir şey olur. Alder'in gitmek istediği söyleniyor. Davinson'u da hoca beğenmiyor galiba. Yollamak istiyorlarmış. Kounde ihtimali zayıf gibi. Oyuncu gelmek istemiyormuş. O olmazsa oraya ya Davinson konur ya da Davinson yollanabilirse yeni biri gelir.
Alderle geçen sene 3 yıllık imzaladılar maaşı 6 milyon euro nerdeyse 32 yaşında. Kolay kolay gitmez. Davinson'a da talip çıkmaz gibi ben de beğenmiyorum :D

Üst Alt